Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akik elvesztettek babajukat...

Akik elvesztettek babajukat hogy tudtatok feldolgozni?

Figyelt kérdés

Velem megtortent😔(2 hete)

A 18 hetes ultrahangon kiderult hogy nem fejlodott ki rendesen a kis feje

Azt mondtak az orvosok hogy eletkeptelen lenne

Meg kellett szuljem

Szornyu volt😔

Valaki esetleg hasonlo helyzetbe?



2019. aug. 23. 19:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Enis ugy voltam hogy nem akarom megnezni nemis neztem meg

Majd 2 het mulva jott egy level nem is selytettem mi lehet benne amikor kinyitom par foto a babarol

Lesokkoltam😔

Most mindig elottem van

2019. szept. 1. 21:10
 12/13 AkireM ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom enis :( 16 hetes voltam 2 hete lett vege. Azota nxugtatokon elek probalom tultenni magam de nem megy :( ma voltam kontrollon hat persze ,kedden ujra bekell fekudjek korhazba mert msradt bennem vmi szovet db . :(

Ugyerzem sohasem leszek mar boldog ... tudom h kesobb megtanulok ezzel a fajdalommal elni de egyenlore nem sikerul :(

Mi 7 honapot vartunk mire osszejott.. minden rendben volt a 12. Genetikai uh ig... akkor egybol mondta a doki hogy sulyos dawn koros ... osszetortem lelkileg.. mire csomo vizsgalat , eredmeny minden megerkezett tobbszor korhazba kerultem idegosszeomlassal... Nott a pocak mozgott a baba ... hianyzik .. egyik nap a tejem is elkezdett folyni :(

Kitartast sorstarsak ! Biztos leszunk meg boldogok csak ki kell varni ... 💕

2019. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kitartas!csak a jovobe kell nezni nem a multba hogy mi lett volna ha...en ehez probalom tartani magam

Vissza fog terni hozzank a kis angyalkank egy egeszseges testbe ❤

Kivanom hogy mielobb visszaterjen hozzatok is

2019. szept. 7. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!