Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van erre megoldás? Nagyon...

Van erre megoldás? Nagyon szeretnék kisbabát.

Figyelt kérdés

2018-ban volt egy spontán vetélésem. A nőgyógyászom felírt utrogestan-t a menzeszbeállítás miatt is és a progeszteron miatt. De most 2x egymás után 20-21 naposak a ciklusaim, a melleim duzzadtak, fájnak. Félek, hogy a progeszteronszintem durván rossz.

Holnap megyek komplett hormonvérvételre, majd azonnal kérek időpontot nőgyógyászhoz. Nagyon megijedtem, hogy ma is, másodjára 21 napra jött meg. Tudom, hogy valami nincs rendben. De hogy az utrogestan miatt lehet-e? Hiszen az épp progpótló.


Volt valaki hasonló helyzetben? Nagyon rossz progeszteron értékkel? Sikerült kihordani a kisbabát? Mi segített?


Kérem, segítsen, aki hasonló cipőben járt, mi jövőre újra meg akarjuk próbálni a babát.


Amúgy pajzsmirigy alulműködésem van, Hashimotóval. Gyógyszert szedek rá.



2019. nov. 17. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A 21 napos ciklus egyáltalán nem ördögtől való önmagában. 27 az átlag. Azaz benne van a 20 és a 30 napos is. Nekem nagyon sokáig volt 21 naposciklusom később állt be 24-re és az égvilágon semmi bajom nem volt.

A többi betegségeddel együtt sajnos nem tudom értékelni, mert ez elég komplex ehhez.

2019. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a luteális fázisod oké (12-14 nap), akkor önmagában a rövid ciklus nem feltétlenül probléma, ha viszont nincs ideje beágyazódni a megtermékenyült petesejtnek, akkor az gond
2019. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!