Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek újabb kaparás lesz?

Szerintetek újabb kaparás lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Terhességem sajnos műszeres befejezéssel végződött 3 hete. 1-2 napig véreztem, utána abbamaradt, majd a 2 hetes kontroll előtt pár nappal elkezdtem barnázni, így természetesen mondtam az orvosnak az ellenőrzésen. Ultrahangon megnézett és azt mondta, hogy maradt valami a méhemben, vagy vér vagy folyadék vagy méhlepény darabka, így irt fel egy méhösszehúzó gyógyszert, ami majd kitisztít. Beszedtem, véreztem is, majd pár nap után teljesen megszüntek a panaszaim, ma kellett visszamennem, hogy újra megnézzen és hidegzuhanyként kért, hogy még mindig ott az a "valami". A doki is meglepődött. Most megint kaptam gyógyszert, de most alig vérezgetek, szinte csak pecsételő, szóval nem hiszem, hogy kijönne az a dolog. Mondta, hogy lehet újabb kaparásra kell majd mennem, de most várunk egy vérvétel eredményt. Az is lehet, hogy mensivel ürül majd? A hőm 37 körül van. Nagyon kétségbe vagyok esve, így is borzasztó volt az egész lelkileg, most meg még ez is... :( :( 1 hét múlva megyek vissza újabb kontrollra, de addig megesz az idegesség...

2020. febr. 4. 17:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megérkezett az eredmény, vérkép jó, nincs gyulladás, viszont hcg még van a szervezetemben. (66) Doki szerint ez még belefér, mivel előrehaladott terhességről volt szó, de 10 nap múlva újra meg kell nézni, mert ha nem csökken, akkor az is lehet, hogy méhlepény maradt bent...

De voltam egy másik dokinál is azóta, szerinte kitisztultam és már peteérésem van.

2020. febr. 7. 18:07
 12/13 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy egyszer már irtam, hogy voltam másik dokinál. Szóval igen, visszarendelt másnap reggel és akkor se látott semmit a peteérésen kívül :)
2020. febr. 7. 18:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még mindig van ott valami akkor próbálkozz a szálas rozmaring teával,reggel este egy bögre. Én is így jártam, nem tudom ettől-e de megjött és teljesen kitisztultam.
2020. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!