Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Előfordulhat, hogy tényleg...

Előfordulhat, hogy tényleg semmi tünete nincs egy magzati elhalásnak?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról beszélek, amikor a nő elvetél és vérzéssel ürül ki a korai terhesség, hanem amikor elhal a magzat a méhen belül. Hallottam már olyat, hogy kisebb vérzés, esetleg barnázás vagy a terhességi tünetek enyhülése volt a gyanúra okot adó jel, de vajon az is elképzelhető, hogy tényleg semmi tünete nincs? Se vérzés, se egyéb panasz. Tehát a kismama boldogan várja babáját, aztán az UH-n azt mondják, hogy már vagy 2-3 hete elhalt. Valami tünet csak van. Igazából az érdekelne, hogy volt-e olyan, akinek egyáltalán nem volt, és a legnagyobb nyugalomban tölötte a terhességét, amikor kiderült, hogy már gond van.

#terhesség #elhalás #magzati veszteség
2020. júl. 25. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez törtènt. 6. hèten minden rendben, 10. Heti kontrollon nincs szivhang, összeesett petezsàk. Semmi tünet.
2020. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más. Évekkel ezelőtt semmi rosszullétem nem volt amivel sokszor járhat. Csak kimaradt. 10 hetes volt mikor leállt a szive. 12 hetes lettem volna mikor nagy vérzéssel beindult. Nem lehet biztosra venni hogyha eddig hánytál és ez mondjuk megszünik akkor baba sincs már. Ha ilyenen aggódsz, akkor próbálj megnyugodni. 🙂
2020. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont így történt. 6 hetesem minden rendben volt, szabályos volt, szívhang is volt. Az összes kladszikus terhestüntetet produkáltam, semmu görcs vagy vérzés. Aztán a 10. héten kiderült, hogy 2 hete leállt a fejlődésben. Műteni kellett. Ilyen is van.
2020. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm és rokonom is járt így a 6-10. hét között, hogy valószínűleg már kb. 2 hete elhalt a magzat, mire a következő UH-ra mentek és nem volt tünetük. Nekem volt olyan, hogy elmúlt napokra a hányingerem, aztán visszajött, de nem volt semmi gond. Szóval tünetekre sajnos tényleg nem lehet alapozni. Viszont a statisztika szerint jóval több a sikeres terhesség, mint a vetélés, inkább ebben bízz.
2020. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is így jártunk. 8.héten szabályos petezsák, szívhang is. Következő UH-n nem volt már szívverés😔 Hányinger megmaradt, műtét előtt 2 nappal múlt csak el.
2020. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, én 2x is jártam így! Először a 11. héten derült ki hogy a 9. héten megállt a fejlődésben, a következőnél pedig a 16. héten hogy kb a 13. héttől nincs velünk... Egyiknél se volt sem görcs sem vérzés, nem éreztem hogy gond lenne....
2020. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt sajnos nagyobb magzatnál is előfordul. Rokonunknál sajnos a 30. hét után történt meg a baj. Ott mondjuk annyi volt a tünet, hogy nem mozgott a pici. Igaz ez már régen volt. Nagymamám testvére szóval ultrahang az nem volt. De meg kellett indítani a szulest.
2020. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6hetesen minden rendben volt, majdnem 11hetesen mentem uh-ra és akkor mondta az orvos,hogy nincs szívhang, kb 2 hete halt el. Nálam másnap megindult a vetélés.
2020. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. 8 hetesen állt meg a szive, addig hánytam, duzzadt a mellem, fáradt voltam.

Most újra terhes vagyok, és parázok is nagyon.

2020. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vekem is volt ilyen, ikerterhességgel ráadásul. Kb. 4 hétig hordtam őket élettelenül, mire megműtöttek. Nem indult be a vetélés.
2020. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!