Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Előfordulhat, hogy tényleg...

Előfordulhat, hogy tényleg semmi tünete nincs egy magzati elhalásnak?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról beszélek, amikor a nő elvetél és vérzéssel ürül ki a korai terhesség, hanem amikor elhal a magzat a méhen belül. Hallottam már olyat, hogy kisebb vérzés, esetleg barnázás vagy a terhességi tünetek enyhülése volt a gyanúra okot adó jel, de vajon az is elképzelhető, hogy tényleg semmi tünete nincs? Se vérzés, se egyéb panasz. Tehát a kismama boldogan várja babáját, aztán az UH-n azt mondják, hogy már vagy 2-3 hete elhalt. Valami tünet csak van. Igazából az érdekelne, hogy volt-e olyan, akinek egyáltalán nem volt, és a legnagyobb nyugalomban tölötte a terhességét, amikor kiderült, hogy már gond van.

#terhesség #elhalás #magzati veszteség
2020. júl. 25. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Semmi tünetem nem volt amiből arra következtethettem volna,hogy probléma van. 12. heti genetikán nem volt szívhang. Már 2 hete nem élt. Nagyon nehezen tettem túl magam rajta. Addigra nagyon beleéltem magam,a 8.héten még minden rendben volt.
2020. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordul :(

6 hetesen minden rendben volt, 12 hetesen kiderült hogy a 6 hetes uh után picivel megállt a szíve. :(

2020. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elő. 11 hetes genetikára mentem, közölték, hogy a 9. héten megállt a szíve. Megműtöttek, mert nem távozott másképp.
2020. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!