Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másodjára vetéltem el :/...

Másodjára vetéltem el :/ sikerült már valakinek két vetelés után egészséges babát szülni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 12:49
1 2
 11/12 Ági807 válasza:

Vannak ismerőseim akik több vetélés,vagy koraszülés, sőt halott baba megszülése után végig klinikán bentfekve és megfelelő gyógyszert szedve egészséges érett kisbabát szültek. Én magam 3 missed ab után egészségügyi kaparással magam mögött otthon fekve hordtam ki ujjkúpnyira nyitott külső méhszájjal , gyógyszerrel 2 alkalommal is egészséges-nagy-szép, okos gyermekeimet, már felnőttek, lány is, fiú is. Ameddig újra meg nem fogantam, mindig iszonyú rettegésben voltam, de utána elkezdtem nagyon reménykedni. Minden jót kívánok, nagyon nehéz kibírni, de tanácsolnám hogy második vetélés után legalább 3 hónapig gyógyszermentesen védekezzél mielőtt harmadszor teherbe esel, koraszülés baba nélkül - legalább egy évig védekezni hormon nélkül. Lényegesen nagyobb az esély!! Első élő babám után minimum kettő évet javasoltak, de csak az utolsó fél évben gyógyszer nélkül.

Boldog eredményt kívánok!!

2020. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kérdező életkorát nem lehet tudni, nyilván máshogy értékelődik egy vetélés fiatalon vagy idősebb életkorban. De az óvatosság és kivizsgálás nem árt, nem lenne jó még több vetelélésbe belefutni.
2020. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!