Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Október 1-jén volt meg utoljár...

Október 1-jén volt meg utoljára. Október 28-án pozitív volt a tesztem. Ma véreztem, bemenetem a kórházba. A mehszájam zárt, de az ultrahangon semmit nem láttak. ?

Figyelt kérdés
Azt mondták, ha volt is ott valami, az most elment. Nem darabos a vérzésem, normális, nem ömlik, de azért van, vöröses a színe.. És egyre kevesebb. Egy picit görcsöl a hasam is. A kérdésem az lenne, hogy esetleg járt vki hasonló cipőben? Mondjuk neki is ezt mondták és később kiderült, csak nem ment el a baba. Tudom, hogy ez ritka, de kíváncsi vagyok,hátha valakinek van pozitív tapasztalata. Ez csak egy megérzés. Amúgy nem hüvelyi ultrahangot csinált a doki.
2020. nov. 3. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés? Sokan vetelnek el iylen korán, sok még azt se tudja, hogy terhes volt
2020. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálam szinte szóról szóra ez volt, csak kb egy héttel később. Pontosan ez a vetélés sajnos.
2020. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Akkor most kb 5 hetes lennél, igaz?


5 hetesen vérezni kezdtem az uh semmit nem látott (még),de a béta hcg eredményem biztató volt. Aztán egy héttel később mégis ott volt a szívhang. Azóta már 2 éves. Egy hematoma miatt véreztem, de sokszor annyira, hogy magam is megvoltam győződve hogy ennyi volt..

2020. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszod, amikor feltettem a kérdést valami ilyesmire gondoltam, hogy esetleg van valakinek ilyen tap

Kb. 4-5 hetes lehetek.

Az akkori ultrahangon a hematomat se látták? Görcsöltél?

Engem nem küldtek vérvételre, hanem annyit mondtak, hogy ez ennyi volt, menjek haza és 3 hónap múlva újra lehet próbálkozni...

2020. nov. 3. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az első uh-n semmi sem látszott. Igazából engem sem küldtek vérvételre, de mivel laboros vagyok ezért megoldottam magamnak. Pár nap múlva már láttak egy üres petezsákot de nem kecsegtettek semmi jóval.

Aztán két héttel később már látszódott a szivhang és a hematomat is megtalálták.

2020. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem görcsöltem, csak ez a "mindjárt meg fog jönni" érzésem volt.
2020. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én görcsölök, azaz nem görcs, hanem fájdogál a hasam alja nagyon gyengén.

A vérzés is alig van már.

Sajnos már volt 2 spontán vetélésem és az nem ilyen volt. Ott ömlött a vér. Azért is fura ez nekem. De gondolom ez másabb.

Ez a baba nem volt betervezve, védekezből sikerült. De azért nagyon örültem volna, ha marad a kis lelke.

2020. nov. 3. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Csinálj tesztet. Ha elhalványúlt akkor sajnos ennyi volt. De ha erős nem halványodik akkor van még esély.
2020. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el magándokihozés vizsgáltasd meg magad ALAPOSAN! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞
2020. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan ebbe a cipőben vagyok én os. 31-én pozitívat teszteltem, tegnap óta vérezgetek és nagyon picit fájdogál a hasam. Doki azt mondta még egyáltalán semmit se látni és normális ha van egy kis vérzés, jövő hétvégén kell vissza mennem. Addig nem akart semmi mást mondani csak annyit hogy ne gondoljak rögtön rosszra, pihenjek és várjuk ki a következő vizsgálatot. Drukkolok neked is meg magamnak is. Remélem minden rendben van
2020. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!