Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés esetén azonnal orvosho...

Vetélés esetén azonnal orvoshoz kell menni vagy csak miután elmúlt a vérzés?

Figyelt kérdés

Görcsökkel kezdődött, barna darabos folyás, majd vérzés kísérte.

Fáj nyilván, de bírható, erősebb menzesznek érzem.

El kell mennem orvoshoz amíg vérzek vagy elég utána hogy minden kiürült/e?


8 hetes, de 6 után megállt a fejlődésben, nem volt szívhang.

Akkor azt mondták valószínű el fogok vetélni, kontrollra menjek majd vissza.


Otthon mit csináljak, hogy segítsek magamon?


2021. febr. 24. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell neked doki. Ha kellene, azt tudnád, mert rosszul lennél. Nekem sajnos 2 vetélés volt itthon. Mindkettő rosszabb mint a tiéd, főleg az első, ott órákig bőgtem a wc-n ülve fájdalomtól. Utána (miután kijött a petezsák) teljesen megnyugodtam, megkönnyültem, megszűnt a fájás. Aztán visszajött, de azt mondták ez normális, a méhem dolgozik, mindennel ki kell jönni, ami nem oda való. A második vetélés inkább hasonlított egy menstruációra, csak minden nap volt egy időszak, amikor rettenetes görcsöltem (2-3-4 óra). Akkor lefeküdtem, aztán mikor vége volt felkeltem. De éjszaka mindig okés volt, jól aludtam, akkoe nem fájt. Szóval nyugodj meg, egy ideig vérezni fogsz, hisz egy menstruációnak is idő kell kiürülni, ez eddig annál komolyabb dolog. Míg csak egy darabka nyálkahártya bent van, addig fogsz is vérezni. Ez az egyetlen út arra, hogy kitisztuljon a méhed. Van akinek 1 hét van akinek több, akár 2. Függ a terhesség előrehaladottságával. Nekem egyik több, mint 1 hét volt, a másik több, mint 2. Szóval még személyenként is változó. Mint írtam is, még a lezajlása is teljesen más volt. Szóval ne aggódj, úgy tűnik a tested remekül végzi a dolgát. 😊
2021. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, a biztatást, a segítséget mindenkinek!

És sajnálom is egyben, hogy egy ilyen szomorú dolgot mind átéltünk!

2021. febr. 24. 23:28
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező csak semmi szomorkodás! Én augusztusban vetéltem, most pedig 20 hetes terhes vagyok egy izgága kislánnyal :) nem kell elkeseredni emiatt, az ilyesmi előfordul. Csak menni kell tovább.
2021. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok, további jó egészséget kívánok!

Én sem adom fel, hála az égnek van már egy 1,5 éves kisfiam, akinek biztosan lesz majd tesókája egyszer :)

Jól vagyok, elengedtem ezt a kis picúrt. Pár hónap múlva újra megpróbáljuk, addig pihenek, töltődöm energiával, vitaminnal, biztos nem volt még teljesen felkészülve a testem a másodikra...

2021. febr. 25. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!