Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha a terhesség a 7. hét után...

Ha a terhesség a 7. hét után végződik vetéléssel, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, sajna tudom, hogy ez nagyon gyakori és az esetek többségében nem is lehet kideríteni az okot - ami egyébként ezer különféle típusú lehet.


Viszont a vetélések java a 4. hétig a leggyakoribb. Szívhang után és a 7. hét után már azért ritkább.


Tud bárki arról, hogy a 7.-8. hét körül megy e valamilyen folyamat/fejlődés/bármi végbe, esetleg ha ebben az időszakban hiányzik valami az anyuka szervezetéből, az vezethet e vetéléshez?


Kétszer is a 7.-8. hétben vetéltem el, azért kérdezem.



2021. febr. 24. 16:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10 Nagyon sajnálom, hogy te is így jártál. Kitartást kívánok! ❤️


Igen, a progeszteron nem egy csodaszer, csak egy lehetőség. Vagy segít, vagy nem csinál semmit. Szerintem igazad van, ha már a legelejétől túl kicsi volt a pici... Azon a progi sem tud segíteni. Nekem kettő picit ment ez, ki tudja hogy miért? A legnagyobb valószínűsége, hogy a picikéink nem voltak életképesek. Természetesen szelektáció..(nem szeretem ezt a megfogalmazást), de azt mondták sajna ez van.

2021. márc. 1. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!