Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Február 5én elvetéltem ,...

Február 5én elvetéltem , orvos csak 2 hétre rá adott ip-ot. Véreztem addig is és mostanáig is! Azóta minden nap..semmit se látott csak egy cisztát. már kb 1hónap eltelt azóta hogy vérzek és még mindig pozi a tesztem. Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek kórházi vizsgálatra is. De ezt nem értem.

Valakinek hasonló tapasztalat?



2021. márc. 5. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég kórházba kellett volna menned, még akkor, mikor elvetéltél! Maradt vissza valami a kezedben, azért vérzel még mindig és azért van még hcg a szervezetedben.
2021. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy minél előbb kórházba kellene menned, ha már egy hónapja vérzel. Ez nagyon nem normális. Amíg nem jössz teljesen helyre, nem is ajánlott újra próbálkozni a babával.

A ciszta is okoz pozitív terhességi tesztet. A legtöbb teszt leírásában szerepel is. Pl. ha rákeresel a ClearBlue-ra neten, ott a termék leírásánál is feltüntetik, az álpozitiv teszt okai között.

Mielőbbi jobbulást!

2021. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. És ő mondta hogy már semmi sincs es nincs semmi teendőm.

Kb lecseszett hogy mit gondolok én hogy ezzel jövök... szerinte nem is voltam terhes... megyek már jövőhéten orvoshoz egy kórházba. Hátha ott komolyan vesznek. Szomorú hogy ennyi egy egy ember élete valakinek aki unja a banánt. Remélem csak a ciszta... de hozzáteszem ez a ciszta már november óta ott van és akkor még nem mutatott pozitívat a terhességi teszt Tehát ezért nem gondolom hogy a ciszta... de inkabb az mint komolyabb dolog.

2021. márc. 5. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ez sürgősségi ellátás keretében tartozó probléma! Én beballagnák szépen az ügyeletre vagy ami van a lakóhelyeden. Egy hónapja vérzel ez már magában nagy baj, ha a többit nem is nézem.
2021. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért nem vettem komolyan mert semmi fajdalmam nem volt meg hát az orvos azt mondta minden oké. De ebből hétfő lesz. Külföldön vagyok kicsit nehézkes lenne most.
2021. márc. 5. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudsz feltölteni 1 képet a tesztről? Azért erős pozitív tesztet ciszta nem csinál.
2021. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg orvoshoz kéne menned, valami bent maradt. Én is jártam így, elvetéltem (otthon, mert nagyon nem volt hangulatom a 3.missed abhoz...)

17 napig véreztem, majd kijött belőlem egy kb 2 cm-es darabka, gondolom, méhnyálkahártya. És azzal el is vágták a vérzést.

2021. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltölteni. De ez egyértelmű pozitív. Megyek hétfőn mert ez fura. Kb fogalmam nincs hogy menstruáltam e azóta vagy nem.

Tuti van valami! 😔

2021. márc. 6. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg! 4-es
2021. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap 7 órán keresztül ültem a sürgősségin. Nem tudják mi van. Azt akarták először hogy maradjak végül közölték hogy pénteken menjek vissza.... kicsit se para... aaaa... egy biztos egy majd' 7cmes ciszta félém van. De nem tudják még pontosan (jobb petefészkemben) ..pénteken talán többet tudok
2021. márc. 10. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!