Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Autoimmun betegség pajzsmirigy...

Autoimmun betegség pajzsmirigy alulműködés mellett? Vetélés miatt kérdezem, azért írtam ebbe a kategóriába a kérdésemet.

Figyelt kérdés

Hogy derült ki nálatok? Esetemben a doki nem is vizsgálód, így jól jönne pár tanács, tapasztalat.


Igaz, hogy ha nincs kezelve, szinte biztos, hogy újabb vetéléshez vezethez?



2021. márc. 7. 09:14
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Szia, igen ma voltam (végre). 😊


Mivel babát szeretnénk, felírta a gyógyszert. A neve: Levothyroxinenatrium Teva 25 microgram, másfelet kell bevennem 6 hétig, aztán újra vérvizsgálat, kiegészítve már Anti-Tpo-val. Azt mondta az endokrinológus is, hogy normál esetben nem írná fel, de van kollégája, aki még a babatervezés okából kiindulva se írná fel nekem. Azt is mondta, hogy ez ideiglenes, egyelőre nincs arról szó, hogy mostantól mindig szednem kell vagy ilyesmi. Ő azt mondta, a helyedben ő szedné. Ez a gyógyszer ártalmatlan, szóval nem kell félni tőle.


Tehát így állunk jelenleg.

2021. ápr. 19. 20:53
 32/33 A kérdező kommentje:

*a helyemben


Lemaradt: természetesen nem tudni, hogy van e bármi összefüggés a vetélések és a normálnál magasabb TSH érték között. Hát igen, ezt senki sem tudja, csak találgatunk.

2021. ápr. 19. 20:56
 33/33 anonim ***** válasza:

Már vártam, hogy írj :)

Az a készítmény szerintem ugyanaz, amit én szedek, csak más a gyártója.

Akár szükséges szerintük, akár nem, sokkal jobban fogod magad érezni a kúra után. Legalábbis nálam nagyon bevált.

Nem véletlenül van a TSH-nak is egy normál szintje, ha mindegy lenne, hogy milyen magas, akkor nem léteznének pajzsmirigybetegségek sem...nézetem szerint ;)

Nagyon szorítok, hogy legközelebb megmaradjon a baba és egészségesen szülessen meg!

Ha lesz kedved, majd írj, hogy javított-e a közérzeteden a bogyó :)

2021. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!