Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség, vetélés, kémiai...

Egy kérdés kérdése:

Terhesség, vetélés, kémiai terhesség, Leiden mutáció heterozygota?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék hogy akinek több vetélése volt már, Leiden mutáció heterozygota, nekik az orvosuk mit javasolt hogy sikeres legyen a terhessége, hogy ne legyen kémiai terhessége. Ovu után vérhigítót kellett szúrnia vagy elég volt az aspirin protekt? Vagy mit írt fel az orvos?

2021. márc. 23. 15:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9 válaszoló, 10 napot írnak hogy kész lesz. Írni fogok.
2021. márc. 24. 16:06
 12/16 A kérdező kommentje:

Megjött az eredmény.

Mthfr c677t - normál

Mthfr a1298c - heterozygota


Nem tudom mit jelent, most jött meg az eredmény.

2021. ápr. 1. 22:43
 13/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Na,örülök,hogy megjött az eredmény! Látod, csak volt ott valami még...!

Biztos vagyok benne, hogy a vérhígítószint megfelelő beállításával,és fokozott folsavbevitellel, nem lesz probléma!


Próbálj keresni egy hematológust, bár a nőgyógyászok képben vannak nagyjából,de a hematológusok azért mégiscsak jobban értenek hozzá.Nekem is van.


Minden jót kívánok! Fel a fejjel!

2021. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, azt mondta hogy nem voltam terhes!

Mutattam a halvány tesztemet, azt mondta hogy az negatívnak veszi. Sőt a 10,4 es hcg is negatív. Elhiszi hogy az voltam , vmi elindult... Kövi mensi után probálkozhatunk újra...

Az eredményemre nem mondott semmit

2021. ápr. 2. 12:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy hematológust!


Először Ő állítja be a vérhígítást.Utána menj nőgyógyászhoz!

A nőgyógyászok nem sok mindent tudnak a vérhígításról, nekem is csak a protokoll szerint nyomatták,először a Fraxiparine-t-attól elszálltak a májfunkcióim, utána a Clexane-t, de közte volt egy kis Aspirin protect is..

2021. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!