Veteles gorcsok nelkul?

Figyelt kérdés
Ha ilyen van hogy enyhe gorcs es verzes de nincs az az igazi gorcs akkor nem is tud kiurulni a meh es mutettel fejezik be?
2021. ápr. 1. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal terhessèg esetèn simàn kiürülhet durva görcsök nèlkül. Nekem a 7-8 hetes embriòm kb. mint egy havivèrzès ùgy ment el, a 10-11 hetes màr durva görcsökkel, vèrzèssel.
2021. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
7.hétben volt vetélésem akkor görcsöltem picit mikor már kipottyant addig semmi, műtétel fejeztékbe szerintem, feleslegesen, mert egyben kipottyant egy golyó szerű valami.
2021. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Volt/ van egy hematoma is allitolag lehet csak az verzik igy, lehet nem is veteles ez.. A nagy konyvben gorcsokkel eros gorcsokkel parosul..

Mielott valaki lehurrog most irtam ki eloszor ilyen kerdest, latom van nagyon sok ilyen kerdes mar

2021. ápr. 2. 08:45
 4/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok nekem a vetélésig egyáltalán nem görcsölt rá kb 4-5 óra múlva volt enyhe mensis görcsöm.
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahaam.. Hat nekem is enyhe neha elmulik.. De jobban orulnek ha lenne azert hogy rendesen tisztuljon..
2021. ápr. 2. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
2 vagyoknekem így is szépen kitisztult csak a doki azt mondta biztonság kedvéért műtét😔
2021. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akk nem ertem miert a mutet biztonsag kedveert ha szepen tisztultal.. Tudja a test mit hogyan kell legtobb esetben..
2021. ápr. 2. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ügyeletre mentem első vetélés, nem voltam képben.
2021. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj ertem.. Vegulis tul vagy rajta, egeszseges vagy az a lenyeg! En sem rohanok be a korhazba igazabol.. Figyelem magam.
2021. ápr. 2. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez réggebben volt a fiam utána fogant 2. hónapban. Holnap lesz 2 éves, sajnos azóta volt megszakításom 14.héten és most egy missed mert nem lett szívhang.
2021. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!