Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt terhesség után sikerült...

Elhalt terhesség után sikerült a teherbe esés?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt sajnos egy elhalt terhességem majd missed ab lett a vége. Most lehet majd újra próbálkozni amit nagyon várunk. Kinek hogy alakult utána?

Szedtetek vitamint?

Femibion0, folsav, MagneB6, c vitamint szedek most, egy hónapig szedtem mehpempo kapszulat és azt vettem észre, az utolsó ciklusomat meghosszabbította


2021. máj. 10. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

6 évet próbálkoztunk babával

Tavaly sikerült teherbe esnem először

Rengeteg vitamint szedtem előtte és közben is

Aminek aztán nem örült az orvos, a túl sok folsav amúgy sem tesz jót mint kiderült

De elhalt a terhesség a 8.heten Vetélés után 1 mensit sem vártunk

Ahogy abba maradt a vérzés már próbálkoztunk is és elsőre teherbe estem

Jelenleg 27 hetes vagyok

Nem szedtem vitamint a vetélés után, és azóta sem szedek az égvilágon semmit

A nőgyógyászom kifejezetten örül, hogy nem szedek terhesvitamint, elmondása szerint sokan túlzásba is esnek vele

Én ebben nem tudok állástfoglalni

Nem vagyunk egyformák

Szerintem a normál mennyiségű vitamin sosem árt

De nekem tény, hogy minden könnyebb és jobb mióta nem szedek semmit.

2021. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Októberben volt műtétem, üres petezsák miatt. 9hetes lettem volna mikor műtöttek. 1 mensit kellett várnunk, a 3.mar nem jött meg. Most a 19.héten járok.
2021. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az ég világon semmit nem szedtem, most is csak magnéziumot szedek.


2#

2021. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

a terhesvitaminhoz ehhez semmi köze, főleg ha betartod a dobozon levő írásokat(és itt a kész vitamint értem, nem a minden vitamint külön beszedek mániát), régimódi orvosod lehet vagy nem tudom, a folsav is kifejezetten hasznos ha mértékkel szedik...

Az első terhességnél ráadásul könnyen előfordulhat vetélés ok nélkül is, legközelebb sikerülni fog kérdező csak ne görcsölj rá ;)

2021. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De jó olvasni, hogy nektek sikerült! Vigyázzatok nagyon magatokra és a babátokra is!

Nekem az orvos mondta, szedjek.

Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni, de remelem nem sokára én is babázhatok..

2021. máj. 10. 12:15
 6/22 A kérdező kommentje:

Kedves 4.

Utálom ezt a stílust. Ki mondta hogy ragörcsölök?

Ha neked ebben nincs tapasztalatod, ne írj ide.

Képzeld el, van már egy gyermekem, és felvilágosított az orvosom, hogy az elhalt terhesség és a vetélés két külön dolog. Legyszives amihez fingod sincs, ne írj oda egy véleményt.

2021. máj. 10. 12:18
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

4! Megsúgom, nekem sem első terhességem...

30körüli dokim van, szoval nem mondanám régimódinak, mégsem erölteti rám a terhes vitamint, mint sok más orvos tenné...


Elég gáz az írásod...


2-3voltam

2021. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező: a ne görcsölj rá azt jelenti, hogy lelkileg ne gyötrődj és izgulj előre, hogy "mi lesz ha", mert az könnyen befolyásolja a test működését, ezért raktam a végén smiley-t hogy érthető legyen nem leszóllak,de láthatóan ez nem jutott át. Ez nem volt semmilyen stílus, az más hogy a terhes vitamin ellenességre nem tudtam nem reagálni, mert a válaszoló orvosa el lehetett tájolva.

Érzékeny vagy -.-"

Amúgy kismama vagyok és epilepsziás, veszélyeztetett szóval rákészültem én is a témára mert azt hittem problémás lesz (imádom ezt a gyerekem van tehát jobban tudom hozzáállást)...

Csak biztatni akartalak,de akkor hagyjuk, majd az orvosod megnyugtat ahogy kell.

2021. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem szakértő neurológus dokijaim vannak az epilepszia miatt és soha nem mondták volna, hogy ne szedjek vitamint. A vitamin mértékkel nem káros, persze azt sem lehet ész nélkül szedni, ez tény de ha betartja az ember az adagokat akkor semmi problémát nem okoz sőőt(30 éves pedig kifejezetten fiatal és valószínüleg nem tapasztalt). Pedig én még durva epilepsziás gyógyszereket is szedek a vitamin lett volna az utolsó ami problémát okozhatna, ha ezt mondom az elismert ideggyógyászomnak konkrétan kinevetett volna :S
2021. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

De épp leírtam hogy honnan veszed én ragorcsolok? Semmi olyat nem írtam, ami azt mutatna. Nyilvan érdekel másnak hogy alakult ezután.

Nem írtam, hogy jobban tudom, mert van már egy gyerekem, csak nem az első terhességem.

-.-“ ilyen szmajli után meg mit vársz? 😅

2021. máj. 10. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!