Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Segítség lehet még babám ?

Eperke17 kérdése:

Segítség lehet még babám ?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom nem ide tartozik de szeretném le írni a fájdalmam második gyermekemet vártam 18 hetes terhes voltam mikor azt mondták hogy rendellenesség van aminon köteg ,nem tudom mit éreztem mai napig szenvedek mindez ellenére be vállaltam majd 21 hetesen ki derült ,egy hete már halott a babám 48 órát voltam szülőszobában mire ki rángatták belölem a fiam embertelen módon bántak velem aztán eu kaparás rengetek vérvesztés un vérátömlesztésre majd 10 napig ferlecit injekció elvileg fél év és lehet újabb baba már el telt 4 hónap de még várok szerintetek merjek bele vágni nagyon szeretem a kis fiam nem bírom nélküle ,kórbonctani vizsgálat lepény leválás infarktusos lepény magzatal minden rendben előre is köszi a választ az érdekelne hogy meg ismétlődik megint a lepény le vállás ?
2021. aug. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát elsőre így elég kusza ez a fogalmazás, így 1 mondatba sürítve minden...

Milyen kisfiad szereted? Aki elment? Vagy van másik gyereked?

Egy 21hetes magzatot nemhiszem, hogy úgy rangatnak ki, de nem is ez a lényeg...


Fél évig nem ajanlják a gyereket, 4 hónapnál jársz. Bőven ráérsz még ezen gondolkodni.

Merlegelj. Ne vadidegenektől várd azt, hogy eldöntsék mit csinálj...

El tudod engedni azt a babát? Ha nem, elöbb szakember...

Azt meg a jostenen kívül senki nem tudja megmondani neked, hogy ez megegyszer meg fog-e történni. Benne van a pakliban. Ahogy az is, hogy egy egészseges babád lesz.

2021. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha félévet mondták akkor várd ki még azt a 2 hónapot. Persze hogy lehet még babád
2021. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, miért ne lehetne? Kivárnám a fél évet!


Ha tagoltan írsz, vesszőkkel, mondatvégi írásjelekkel, akkor többen elolvassák és többen is fognak válaszolni.

2021. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem, akkor van már egy gyereked. Vele minden flottul ment gondolom. A második terhességed pedig ilyen szomorúan végződött. Harmadikra lehet megint nem lesz semmi baj, de előtte ajánlom, hogy keress fel egy szakembert aki átsegít ezen a traumán, mert megmérgezheti a következő terhességedet. Ha nem sürget az idő, akkor várj szerintem 1 évet és gyászold el a kisfiadat, de közben ne fojtsd meg a másikat a szereteteddel.
2021. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok akkor le írom igen van egy 2 éves kis fiamm aki egészséges vele nem volt gond azért írtam röviden mert nehéz róla beszélni a másik baba fiú lett volna igen ki rángatták belőlem mivel a feje be szorult faral születet eleve ott volt az aminon köteg ami egy elég durva rendellenesség viszont a kórbonctani vizsgálat nem mutat rendellenességet a lepény vált le soha nem fogom tudni el engedni nagyon szeretem tudom hogy őt nem kapom vissza de idővel egy új kisbaba segít természetesen rengeteg erőt és szeretettet ad a fiam azért írtam hogy a lepény leválás ismétlödhete persze menni fogok genetikushoz sziasztok.
2021. aug. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!