Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek az első (néhány)...

Akiknek az első (néhány) terhessége vetéléssel végződött, de született aztán egészséges babája, azoknál az egészséges terhesség után is volt vetélés? Kiderült mi a gond?

Figyelt kérdés
Volt már két vetélésem, és van egy egészséges kisbabám. Érdekelne, hogy akik hasonlóan jártak, azoknak később hogy alakultak a terhességei. Hány gyereketek lett hány terhességből? Kiderült mi okozta a vetéléseket?
2021. dec. 14. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Unokatesómnak 7 vetélés után (1-6. hónap között) 2 gondmentes terhessége volt, a két kislány között szűk 1 év korkülönbség van. :-) Szóval van remény.
2021. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első (iker)terhesség lett missed ab az első trimeszterben, utána született egy egészséges lányom, majd egy egészséges fiam. Nem volt több terhességem.
2021. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 4-5 kémiai terhesség után születtek ikreim. Ők lombikkal fogantak, de szerencsére első alkalommal. Aztán utánuk egy évvel spontán besikerült a kistesó egy alkalomból. Sosem derült ki, hogy mi volt a baj a kémiai terhességeknél, pedig szerintem majdnem a létező összes vizsgálatot elvégezték a lombik előtt.
2021. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!