Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miert nem erti meg a parom?

Miert nem erti meg a parom?

Figyelt kérdés

Elso babammal vagyok terhes, tegnap nagyon gorcsoltem es bevereztem. Megkertem vigyen el a korhazba.

Mar akkor huzta a szajat meg neki allt feljebb es bunkozott, mintha en tehetnek rola hogy ez lett.

Baba el, viszont agyhoz lettem kotve, csak pisilni alhatok fel. Nem emelhetek,hajolhatok.

Azota is verezgetek holnap elmegyek egy masik orvoshoz.

Viszont nem fogja fel hogy nem pattoghatok…. Lehordom a kutyat pisilni 3 orankent, azt se venne at hogy leviszi o…. Csinaljak neki ezt azt csinaljak mindent…. Ugy gorcsolok menni alig tudok.

Mit nem lehet ezen felfogni 29 evesen? Ferfiak,?! Kivancsi vagyok .

O gyerekerol is van szo !



2021. dec. 20. 21:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Hajítsd ki. Ilyen embertől azonnal szabadulni kell.
2021. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Akarta egyáltalán ezt a gzereket? Mert nem úgy tűnik.
2021. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Huh, hát ez nem lesz könnyű menet, főleg miután megszületik.


A férfiak egy része nehezen fogadja el, ha az addig pörgős, mindent megtevő párja "kiesik", rosszul van, fáradt stb. és már nem úgy csinálja, ahogy eddig.


Plusz ők ugye nem érzik át a terhességet, csak végigkövetik, amiről nem tehetnek, de olykor egyes tünetet betudják lustaságnak, kifogásnak.


Mondjuk, hogy az orvosnak miért nem hisznek, nekem rejtély.

(Pl.: Sógorom se engedte pihenni a feleségét, majd kórházba került, végül hamarabb lett császár. Mindenki egészséges volt, de a sógornőmet hibáztatta, mert nem pihent eleget.)

2021. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősünk. Tizen x év után vált. Már bánja, hogy nem szülés után rögtön. Akkor is csak a fintorgás ment, hogy miért pont most kell szülni.
2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Elszúrtad. Semmilyen körülmények közt nincs közös jövőtök. Ne is legyen. Lakáskeresés, különköltözés, családi támogatásra támaszkodás.
2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen érzéketlen tuskónak tudod ki vállalt volna be gyereket...


Kérj szülői segítséget, ha megérkezik a baba, mert rá ezek szerint később sem számíthatsz.


Sőt, az lenne a legjobb ha nem stresszeltetne az a gyökér, költözz haza, hogy nyugalomban legyél!

2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Megcsinálni könnyű volt neki,de már most teher neki pedig még meg sem született. Ez egy suttyó. Menekülj
2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

És te neki szülsz gyereket?!

Te jó ég...

2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
Egyértelmű kamukérdé, ne válaszolgassatok már neki, csak etetitek a trollt.
2021. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

9!

Miből gondolod, hogy kamu?!


Hidd el vannak ilyen aberált barmok...

2021. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!