Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tavaly a barátnőmmel napra...

Tavaly a barátnőmmel napra pontosan egyszerre estünk teherbe...én elvesztettem a babàm,ő mindjárt szül.Én azóta sem estem teherbe.Azt hittem feldolgoztam,de ahogy közeledik a szülése,egyre többet sírok?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem rá gondolni,hogy én is most szülnék.Fogalmam sincs hogy megyek majd baba látogatóba?😥Neki nyilván erről nem beszélek,mert nem ő tehet róla.Volt valaki így?Hogy léptetek túl rajta?
2022. márc. 18. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia fél év alatt 2x vetéltem el mind a 2x a vetélés után kiderült h a családban baba érkezik. Kb mind úgy született ahogy én szültem volna!

Ez van !valahogy túl kell lenni rajta.

2022. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem első vetélésem volt sajna nekem sem.És születtek is a rokonságban babák.De vele közeli viszonyban vagyok és napra pontosan estünk teherbe.Tervezgettük milyen jo lesz együtt babázunk...stb.Ez azért szarabb.😭😭
2022. márc. 18. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ok nyertél!🤦‍♀️akkor neked rosszabb!!!!
2022. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

28 hetesen vesztettük el a babánkat. 1 héttel előtte tudtam meg, hogy a legközelebbi kollégáméknál (akivel baráti viszonyt is ápolunk) is érkézik a baba. A felesége most szült, mi még mindig nem babázunk, együtt dolgozunk továbbra is. Őszintén? Sz*r érzés és ezt ő is tudja. Elmondtam neki, az érzéseimet, hiszen vagyunk ilyen viszonyban. Helyén tudjuk kezelni. Én nem azért osztottam meg vele, hogy ő is sz*rul érezze magát, ha mesélne és ezt ő tudja. Én pedig örülök a boldogságuknak, ha már nekünk nem jutott ki belőle sajnos. Nem sanyargatom a lelkem, ha boldogan mesél, egyszerűen csak örülök vele. Legalább náluk minden rendben!

Ennyi. A mi veszteségünk, nekünk kell kezelni és feldolgozni.

2022. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tènyleg közel àlltok hozzà, mond meg neki, hogy ez nehèz mosg neked, meg fogja èrtenk, hogy örülsz a babàjànak,èrdekel, stb. De nehèz.
2022. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk kb 1 hónap lett volna köztük, a fiaink között 1 hét volt.

Mikor látom, hogy a fiam simogatja és szeretgeti, sírhatnékom van, hogy így szeretné a tesót is.

Sajnos ez van, de én nem vagyok egy kibeszélős, este sírom ki magam fürdésnél mint most. A héten lenne egy éves a pici lány.

2022. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elmondanod neki, hogy így érzel. Hogy örülsz a boldogságának és közben ott van a saját fájdalmad. Jó, ha ez nem tabu téma. De ne az ő vállán sírd ki magad, hanem valaki másén.
2022. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Pár nap lett volna a miénk és tesómék babája között, de én elvetéltem. Nehéz nem arra gondolni ilyenkor, hogy most a tiéd is akkora lenne... De az idő segíteni fog. Nekem a legnehezebb az volt, amikor megszületett. Örültem neki, őszintén. De mintha kést forgattak volna bennem, hogy én is most szülnék. Utána már könnyebb volt, ahogy telt az idő. Ha ennyire közeli kapcsolatban vagytok mondd el neki, ahogy a 7es válaszoló írta. Hogy nagyon örülsz a babájuknak, de neked most kicsit nehéz, hogy te is ott járnál, ne haragudjon ha kicsit rossz a kedved, nem neki szól, a saját veszteséged gyászolod. Ettől függetlenül nagyon örülsz, hogy nekik sikerült és egészséges kisbabája születik. Kitartás! Nem vagy rossz ember, mert most ezt nehéz feldolgoznod ❤️. Remélem nektek is lesz hamarosan kisbabátok és most annyira megölelnélek... Sírd ki magad, aztán beszéljetek a barátnőddel, ha kicsit megnyugodtál.
2022. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom es en 1 nap különbséggel szültünk. En elvesztettem a babam, neki él. Naponta látom oket, es rettenetesen fáj hogy ugyanekkora lenne az en gyerekem is, es együtt játszhatnak. Nehéz feldolgozni 😔
2022. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Nekem is sikerülni fog ezen túl tenni magam....remélem!


#8 neked külön köszönöm!Könnyeket csaltál a szemembe!🥺🥺🥰🥰

2022. márc. 19. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!