Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Trombózis hajlam vizsgálat...

Trombózis hajlam vizsgálat nyalbol? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőhéten megyek trombozis hajlamot nézetni volt egy vetélésem. Én nem tudtam hogy ez nyalbol történik. Miért abból? 11 ezer forint, az alapokat nézik meg. Mondtam hogy vetélés miatt, azt mondta hogy ezt szokták nézni. Valaki volt már ilyen vizsgalaton?

2022. ápr. 26. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert gondolom csak Leiden-mutációt néznek, azt meg ebből is ki tudják mutatni.

A teljes panel jóval drágább vérből.

[link]

2022. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha értem... És elegendő az amit néznek ujra babatervezes miatt? Nem mondtak hogy mit takar a vizsgálat. Mondtam hogy vetélésem volt és ezt a trombozis hajlamot szeretnem meg tudni. Annyit mondott, hogy alapokat néznek és ha baj van akkor küldenek tovább Debrecenbr
2022. ápr. 26. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem elég.

Ezer millió veralvadasi zavar van

Miért nem mész el haematologiára komplett kivizsgálásra??

2022. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a leiden mutáció nem igazolt, viszont másik 3 gén mutációja miatt mégis véralvadási zavarom van. Javaslom én is a teljes hematologiai kivizsgálást, amennyiben felmerül a gyanú.
2022. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Épp ma voltam vért vetetni örökletes trombózishajlam szűrésre (2 vetélésem volt). Ez nemcsak a Leiden mutációt tartalmazza, hanem 6féle véralvadási vizsgálat egyben (vérből, nem nyálból) és kb 65000 Ft (Erdélyben élek, itt lej). Az eredmény kb 16 munkanap múlva lesz meg.
2022. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De haematológián ingyen elvegzik a szűrést...
2022. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én már komolyan nem tudom merre menjek. Ma a Szentesi kórházat hívtam fel, a hematológia osztályt. Ott azt mondták hogy bent az sztkba végzik el. 11ezer Ft.. De nem mondta hogy milyen vizsgalatok vannak benne vagy akármi. Senki nem akar beutalot adni, se háziorvos se nőgyógyász
2022. ápr. 26. 19:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg ha amit most meg néznek, van eltérés, akkor menjek tovább teljes hematológiai kivizsgálásra?
2022. ápr. 26. 19:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Vagy van egy magan labor ahol ezeket nézik. Melyik lenne a jobb? Ez a nyálból való 11ert vagy ez a vérből való? Most jelenleg nem tudok ennél többet rá szánni

[link]

2022. ápr. 26. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan NINCS, hogy nem ad beutalót

Köteles adni.

2022. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!