Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Trombózis hajlam vizsgálat...

Trombózis hajlam vizsgálat nyalbol? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőhéten megyek trombozis hajlamot nézetni volt egy vetélésem. Én nem tudtam hogy ez nyalbol történik. Miért abból? 11 ezer forint, az alapokat nézik meg. Mondtam hogy vetélés miatt, azt mondta hogy ezt szokták nézni. Valaki volt már ilyen vizsgalaton?

2022. ápr. 26. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vetélés után és csak kifejezetten emiatt még nem érdemes a vizsgálatokba belekezdeni. Nekem magánban csinálták a hematologiai kivizsgálást, 191.000 Ft volt 2020 novemberében. Komplexen az egészet kell értékelnie a dokinak. #4 vagyok
2022. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekem írt küldőpapírt a nőgyógyászom, de sajnos itt nem ingyenes akkor sem, pedig voltam a családorvosnál és őt is megkérdeztem. Úgyhogy mindenképp csak a fizetős verzió volt, amelyet magán laborban szerintem küldőpapír nélkül is megcsinálnak. (Örökletes trombózishajlam panel II - ez a neve itt Romániában). Nem tudom, hogy felétek van-e ingyenes verzió, de szerintem a családorvos / nőgyógyász azt kell tudja.Én úgy döntöttem, inkább kifizetem, hogyha van esély rá, hogy megtudjunk ebből valamit és elkerüljek még egy vetélést...
2022. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!