Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tehetek valamit, hogy elindulj...

Tehetek valamit, hogy elinduljon a vetélés természetes úton?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha megbotránkoztató a kérdés. Ma, 10 hetesen tudtam meg, hogy már nincs velünk a babánk. Hatalmas fájdalom, csak sírni tudok. Jövő héten anesztes, majd időpont misser ab.ra. De úgy érzem megbolondulok a gondolattól, talán jobb lenne, ha elkezdenék vérezni, és vége lenne. Enyhítené a szenvedésem. Tehetek valamit? Vagy ez butaság? Ha butaság, akkor se bántsatok, kérlek!

Köszönöm!



2022. máj. 19. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Maximum imádkozni....

Mást nem nagyon

2022. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Igazából semmit, reménykedhetsz, hogy a természet megoldja. Sajnálom a veszteséged 😭
2022. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Rèszvètem. Nem tudok olyan mòdszert, ami gyorsítanà a folyamatot.

Nekem is 10 hetesen halt meg a babàm. Nem kèretm műtètet, 11 hetesen ment el a pici magàtòl. Mint egy erős, egèsz dèlutàn tartò menstruàciòs görcs, olyan volt. Utana megszültem egy alvadt vèrrögöt, mega babàt. Aludtam egy nagyot, mint akit fejbevertek, utàna. Ès testileg teljesen jòl voltam utana. 2 hetig vèreztem, egyre csökkent a mennyisèg.

Utana azonnal teherbe estem ujra, nem is volt haviverzesem a 2 terhessèg közt. Egèszsèges, problèmammentes vàrandòssàg, egèszsèges gyerek.

2022. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Én is szeretném elkerülni a beavatkozást, jobb lenne természetesen. De sajnos a magyar dokik ritka, hogy erre lehetőséget adnak.

2022. máj. 19. 11:36
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem kènyszerìthetnek műtetre. Egyszerűen nem egyezel bele. Nem tulajdonuk a tested.
2022. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen de a bent hagyott elhalt magzat veszélyes rá, nem írom le miért mert az nem szép dolog, de a lényeg hogy ha természetes úton nem távozik ki kell venni és nem lehet várni...
2022. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfertőződik vagy hosszù ideig nem indul meg a vetèlès, akkor veszèlyes.

A fertőzesnek egyèrtelmű jelei vannak, pàr hèt pedig mèg nem szàmìt hosszú időnek.

2022. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Aha. En is a termeszet hive voltam. Hogy nekem nem kell műtét...

Aztan kaptam egy fincsi vérmérgezést, majdnem belehaltam.

Sokkal jobb volt. Ja nem

2022. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem a műtétet szeretném megtagadni, hanem hogy előtte hátha megindulna magától. Jó pár napom van addig, simán lehetséges.
2022. máj. 19. 12:08
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Van aki elvetél, de sokan észre sem veszik hogy elhalt a magzat csak amikor már késő. Nem mindenkinek löki ki a szervezete az elhalt magzatot.
2022. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!