Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tehetek valamit, hogy elindulj...

Tehetek valamit, hogy elinduljon a vetélés természetes úton?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha megbotránkoztató a kérdés. Ma, 10 hetesen tudtam meg, hogy már nincs velünk a babánk. Hatalmas fájdalom, csak sírni tudok. Jövő héten anesztes, majd időpont misser ab.ra. De úgy érzem megbolondulok a gondolattól, talán jobb lenne, ha elkezdenék vérezni, és vége lenne. Enyhítené a szenvedésem. Tehetek valamit? Vagy ez butaság? Ha butaság, akkor se bántsatok, kérlek!

Köszönöm!



2022. máj. 19. 10:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

6! Nem írod le,miért,mert "nem szép dolog"? Igen,a természet néha kegyetlen, de nem kell szépíteni.

Az elhalt magzat hullamérgezést okozhat neked,kérdező! Ez pedig halálos lehet. Úgyhogy menni kell szépen a dokihoz műtétre.

Lehet itt pc módon szűrni az információt, csak nincs értelme.

2022. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
Bábakoktél?
2022. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem pc mód,de szerintem akérdező nem hülye szimplán nem akartam leírni a tényeket,neki ugyanis az nem csak egy magzat,hanem a halott kisbabája. Ez nem pc-ség csak emberségesség....
2022. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Bassz de ha emberségből nem írod le,és mondjuk pont nem tudja? Nem ismered a kérdezőt!

Inkább jobb leírni. Láttam én már karón varjút.

És az nem azt jelenti, hogy nem sajnálja az ember azt a kis életet. Sőt.

2022. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sokat nyilván nem várnék, csak abban bíztam, a műtét előtt megindul a vetélés. Este óta szurkál az alhasam, remélem hamarosan lesz belőle valami. Egyébként hétfőn lesz a műtét.
2022. máj. 21. 07:20
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy, mert akkor is be kell feküdnöd és átvizsgálnak, hogy nem maradt-e benned szövetdarab.
2022. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ezzel is tisztában vagyok. Itt a lényeg az időn van. Ha túllennék rajta, könnyebb lenne. A várakozás a legrosszabb.
2022. máj. 21. 12:01
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Befeküdni nem kell vetèles utàn, ha nincs panasz. Egy egyszerű hasi ultrahanggal megàllapithatò, ha maradt bent valami. De én pl. annyira hamar terhes lettem utàna, hogy az èlő gyerekem első ultrahangja volt a halott gyerekem utàni ellenőrző ultrahang.
2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elindult magától, sőt távozott is magától (2 nap kellett hozzá) de így is maradt bent méhlepény darab és műteni kellett. Senkinek nem kívánom azt a két napot.. :(
2022. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2022. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!