Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A doki 5 hetesen petezsákot...

A doki 5 hetesen petezsákot és szikhólyagot látott de embriót nem. A vizsgálat utáni napon el is vetéltem.A doki azt mondja baba nem volt benne. Szerintetek mi lehetett az oka? Aki hasonlóan járt össze jött ezután a baba?

Figyelt kérdés

#vetélés #progeszteron #Újbóli terhesség
2022. ápr. 8. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az okokat nem érdemes keresni. Számtalan terhesség vetéléssel végződik úgy, hogy nem is tud róla az anya, mert nem tesztel.

Lehet, hogy következő ciklusban terhes leszel, és semmi gond nem lesz!

2022. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Azt mondta az orvosom, hogy elég gyakori. Az okát nem tudni.
2022. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
5 hetesen meg nincs embrio, csak petezsak es szikholyag. Ha huvelyi uton vizsgalt, es korhazban tortent a dolog, akkor akar korhazi fertozes is okozhatta, nemegy ilyenesetrol tudok, de az esetek tobbsegeben nemszokott kiderulni, mitol volt. Lehet termeszetes szelekcio, pajzsmirigy-alulmukodes, progeszteron-hiany, meg ezer mas dolog is. Sajnalom.
2022. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bármi... génhiba, nem megfelelő minőségű hímivarsejt és/vagy petesejt, vékony méhnyálkahártya vagy nem elég tápanyagdús, rejtett autoimmun betegség vagy más gyulladások, NK ölősejtek magas száma, pajzsmirigy alulműködés, magas prolaktin szint, egyéb hormonális problémák, inzulin-rezisztencia, fertőzés, hirtelen így ennyi jutott eszembe, de még kb ezer oka lehet.


Ne hibáztasd magad. Sokaknál előfordul, pl nálam is.. 1x biztos, és még ki tudja, hogy mennyiről nem tudok.

2022. ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A korai vetélésnél általában valami genetikai probléma szokott lenni, nekem legalábbis ezt mondták, hogy ez a leggyakoribb. De ahogy írták előtte, fertőzés, bármi miatt lehet. Nekem tavaly júniusban volt vetélésem, ma meg már 11 + 4 vagyok. :) Nem jött össze gyorsan, de volt időnk lelkileg túllépni az előzőn.
2022. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességem nekem is ilyen volt, a második probléma nélkül lezajlott, azóta 1 éves a nagy lány.🤗
2022. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok,sajnos ez a terhességem is missed ab lett. Ha ezt tudom már az első utàn kivizsgàltatom magam. Ne hagyd annyiban, járj utàna, hogy minden rendben van e veled meg a pároddal.
2022. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó! Nagyon sajnálom!!!A 11. hét után is lehet ilyen?
2022. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, nekem is kb. akkor lett missed ab :(

4-es vagyok

2022. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!