Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhessèg lehet?

Méhen kívüli terhessèg lehet?

Figyelt kérdés

Szóval: 2 nap késés után lett egy pozitív terhességi tesztem. Megörültünk. Sajnos rá pár napjára arra ébredtem, h véres a pizsamám. Kiderült, h megjött (igazi, rendes módon, 5-6 napig tartóan).

Voltam dokinál (2x), semmit nem látott, a vèrvizsgálat 157es b-hcg-t mutat (nem tudom mit jelent pontosan). Szurkálódó érzésem van, kopó-szaglás, puffadás...kb ami az első terhesség elején is...a doki nagy bunkón odavetette a legutóbb, h lehet méhen kívüli terhessèg. Ettől persze megijedtem...van 4 pozitív tesztem, hüvelyi UH szerint semmi, tünetek szerint valami...szerdán megyek vissza, de addig megzakkanok.



2023. okt. 23. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább korai vetélés. Nézess még egy hvg-t, ha csökken, akkor vetélés.
2023. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez következik kedden...szerdán meg újabb UH. Csak a doki belém rakta az ideget közben. 🙂
2023. okt. 23. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább korai vetélés lesz.
2023. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kémiai terhesség lesz
2023. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmaradó terhességből sem lehet látni semmit 150-es hcg értéknél. Elvileg az ultrahangon nagyjából 1500-as érték felett látszik. Nekem 2500 körüli volt a hcg-m, amikor petezsákot és szikhólyagot láttunk uh-n. A késés után hány nappal mérték a 150-es hcg szintet nálad?
2023. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát késni 5 napot késett, majd megjött, teljes mellszélességgel. Rá 2 napjàra a doki megnézett, de semmit nem látott (akkor még tartott a menzeszem). Azt követően a 3.napon (megjövés után 5 nappal - még volt vérzésem) mérték a 157es hcg-t. Arra rá 1 hetére voltam újra dokinál UH-n, de semmi. Holnap megyek újra vèrvizsgálatra, szerdán pedig UH-ra...
2023. okt. 23. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor lehet, hogy már a csökkenő hcg szintet mérték csak. :( Néhány nap késésnél még jó lehet a 150-es hcg szint, de így menzesz mellett, ennyi nappal a nemvárt után tényleg kevésnek tűnik. Ezek alapján én inkább kémiainak gondolnám, mint méhen kívülinek.

Mindenesetre szurkolok a holnapi laborhoz, hogy minden a lehető legjobban alakuljon!

2023. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos tőled 🙂 Most màr klassz lenne, ha azt mondanák, minden rendben. Még akkor is, ha ez a baba elment.
2023. okt. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!