Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hematóma ürül vagy kezdődő...

Hematóma ürül vagy kezdődő vetélés?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. 6 hetesen talaltak egy nagy hematómát, akkor erős piros vérzésem volt. Pár nappal később néhány napos barnázás majd semmi. Egy hét múlva újrakezdődött a barnázás, egyre erősebb lett, ma már rózsaszínes volt inkább a wc papír. Lehet, hogy így ürül a hematóma vagy ez már kezdődő vetélés? Néha görcsölgetek is.

Az orvosom a héten szabadságon van, azt mondta, csak akkor menjek, ha bő friss piros, darabos vérzésem van.



márc. 5. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet megmondani. Vagy-vagy. Én így bemennék az ügyeletre, hogy már friss vér és görcsölsz is.
márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vagy. Nálam a hematóma két hét után is amikor ürült újra piros vér volt illetve nekem amíg megvolt görcsöltem,feszült a hasam. Mikor teljesen kiürült múlt el. De én is úgy voltam,hogy most vagy még a hematóma vagy elmegy a baba. Iszonyat frusztráló. Nézesd meg szerintem azért kérdező.
márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, csak a hematóma, de én biztos megnézetném. Meg is nézettem, minden hosszabb szünet után, mert nekem is ilyen szakaszosan ürült.
márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Több, mint egy hete kezdődött újra a barnázás. Azóta csütörtökön voltam uh-n, ott minden rendben volt, de a hematoma nem csökkent. Utána péntek óta erősödött a barnázás.
márc. 5. 22:23
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy hol helyezkedik el a hematoma.

A "legideálisabb" ha az embrió alatt, akkor nem tudja magával sodorni mikor ürül.

Ha mellette akkor vagy vagy, ha felette akkor nem sok esély van, pláne abban az esetben ha nagyobb a hematoma mint az embrió.

márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Én sokáig barnáztam+véreztem 7 héttől még a genetikára is úgy mentünk majd 13 hetesen,hogy barnáztam.mellette görcsöltem és hozzáteszem a baba felett volt ami a legroszabb.ha jött vér én mindig mentem az ügyeletre,úgy nyugodtam meg.Kemény hetek voltam,de már elmúlt 2éves a kislányom!Borzasztó nehéz,de maradj pozitív és ha úgy érzed úgy vagy nyugodt akkor vagy az ügyeletre vagy a dokidhoz ha rendel menj el!Szorítok!
márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy minden rendben legyen. Majd irjy ha tudsz.
márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mi újság veled, kérdező?
márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A rózsaszín elmúlt, megint csak barna, viszont egészen sok, vizes barna folyás. Már szedek 3x2 utrogestant, rutascorbint, magnéziumot, az orvos korábban azt mondta, mást akkor sem tudnak tenni, ha beindul a vetélés. Most fekszem és remélem a legjobbakat, jövő kedden megyek UH-ra, persze ha addig romlik, akkor ügyelet.
márc. 6. 10:29
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, mindent kapsz, amit lehet, de így leírva eléggé hematómának hangzik. Reméljük, már a vége. Pihenj sokat.🤞

#3

márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!