Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet, hogy bent maradt egy...

Lehet, hogy bent maradt egy darabka és újra műteni kell?

Figyelt kérdés
25 napja volt a missed ab műtétem, de még mindig halványan pozitív a HCG teszt. Lehet bent maradt egy darabka? Ennyi idő alatt már bőven ki kellett volna ürüljön, nem?
márc. 29. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy újra terhes vagy?
márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az kizárt. Egyszer voltunk együtt azóta,mert két és fél hétig még barnàztam, és másnap ( tegnap) néztem meg a HCG tesztet. Ennyi idő alatt az nem mutatna semmit.

Vagy nem ürült ki, vagy bent maradt egy darab. Sajnos jó sokára van időpontom a dokihoz.

márc. 29. 11:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, ez nem hangzik jól. Mennyi idős terhesség volt? Ha nagyon magas volt a hcg, talán elképzelhető, hogy még nem ürült ki, van olyan, hogy nagyon lassan. Én spontán vetéltem 5hét pár naposan, párezer lehetett akkor a hcg és 3 nap múlva még halványabb, de egyértelmű + volt.
márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már viszonylag idősebb terhesség volt, 10 hét környéke mondjuk, akkor lassabban ürül ki ,mert magas volt a szintje.
márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
5-6 hét között megállt a fejlődésben. De még kb 2-2.5 hét múlva volt a műtét.
márc. 29. 13:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú, akkor sajnos elég nagy az esély, hogy valami nincs rendben ☹️ 5-6 hét között még nem olyan magas a hcg, pláne egy nem egészséges terhességnél. Ha meg már leállt a fejlődés nem nő, vagy max.nagyon alacsony mértékben.

Szerintem kedden menj vissza oda, ahol műtöttek. Ha panaszod van, akkor meg azonnal.

márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Panasz az nincs. Kérek időpontot akkor oda. Csak úgy nem tudok visszamenni, kislányommal vagyok itthon. Hát ez remek....jó lesz, újabb műtét...
márc. 29. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7! Nem biztos, azért ne gondolj a legrosszabbra, hátha mégis rendben van.
márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most csináltam LH tesztet, még halványabb. A 10-es erősségűn alig van csak valami halvány csík.
márc. 29. 19:50
 10/19 anonim ***** válasza:

#9! Akkor simán lehet, hogy jó lesz ez. Keddre bőven lehet hómező. Aztán legközelebb már csak azért lesz +, mert sikerült újra 😁

#8

márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!