Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van még akinek hamar jött meg...

Van még akinek hamar jött meg az első menstruációja spontán vetélés után?

Figyelt kérdés
3 hete történt a spontán vetélés és ma szerintem már megjött, teljesen olyan jellegű vérzésem van. Ez normális is lehet akár vagy valami gondot jelent? Dokihoz jövőhét elején tudok menni.
ápr. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem teljesen értem. Nekem 3 nappal a vetélés után. Annyi kellett, hogy a szervezetem érzékelje, hogy abbahagytam a progit. Terhesség alatt megvastagodott méhnyálkahártya van, amíg az nem válik le, nem indul új ciklus.
ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a spontán vetélésre gondolok, az természetesen lezajlott a maga útján. Progit abbahagytam március 11-én, 15-én elindult a vetélés. Viszont most újra vérzek és ha nem lenne ilyen a köztes idő, akkor a vérzés alapján azt mondanám, hogy biztosan menstruáció, de zavar, hogy csak 3 hét telt el a vetélés és az első menstruáció között.
ápr. 5. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kimaradt a " rövid " szó. Tehát ha nem lenne ilyen RÖVID a köztes idő, akkor nem aggódnék.
ápr. 5. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De a vetélés nem azonos a menstruációval. Attól, hogy akkor is véreztél, még nem feltétlenül vált le a nyálkahártya. Nekem például nem. Ha neked se, akkor az utána bármikor megtörténhet, hisz nem egy új ciklus.
ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látott orvos a vetélésem harmadik napján, már szinte minden kiürült addigra, egy 4 mm-es residuum volt már csak, amire akkor kaptam ergam cseppet. Szóval biztosan tudom, hogy a vetélés mikor zajlott le és hogy kijött minden.
ápr. 5. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát ez a lényeg, csak ezt nem írtad. Lehet normális, majd jövőhéten megmondja a doki. Addig semmi gond nem lehet. Kivéve, ha pl.belázasodsz, vagy bármi szokatlan tünet jelentkezik, akkor legyen eszedben, hogy lehet összefüggés és azonnal orvos. De nem valószínű, hogy lesz ilyen.
ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
ápr. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!