Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Melyik dátumot mehetett el a...

Melyik dátumot mehetett el a baba? (Lent részletek)

Figyelt kérdés

29.-én volt meg a mensim, 16.-án többször szeretkeztünk óvszer nélkül természetesen :), 2.-án teszteltem halvány pozitívat és az azelőtti napokban egy csomó tünetet észleltem magamon (megduzzadt, érzékeny mellek, iszonyatos derékfájás- nekem SOSINCS ilyen-, egy délelőtt hasmenés- ez sem :)-, erős szurkálás jobb oldalon a méhemben, puffadás stb.), de végülis a teszt megmagyarázta a dolgokat.

Kb. egy hetet késhetett, aztán volt 2 nap maszat, tamponra sem volt szükségem még éjszaka sem. Ez elmúlt, rá pár napra csináltam egy tesztet de negatív lett, viszont a szurkálás, haspuffadás stb. megmaradt. Pár hétre rá megjött, nagyon durva volt, átáztam 2 óra alatt a tamponon is pedig nekem mindig kevés van, alvadt vérdarabos volt egy napig és rohadtul görcsölt a hasam, nem tudtam mozdulni. Kb. egy napig volt ilyen sok és ilyen fájdalmas és szokatlan, aztán normálisan jött.

Az lenne a kérdésem, hogy a 'baba' mikor ment el, melyik vérzéskor? :|


2013. máj. 31. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a múltkori vizsgálatkor derült ki, hogy PCOS gyanús vagyok, vagyok policiszták vannak a jobb petefészkemben és a doktornő erre azt mondta, hogy lehet csak megfázás vagy valami gyulladás okozza, írt rá egy havi fogamzásgátlót (még soha nem szedtem fogamzásgátlót, van egy fibroadenómám és úgy tudom az érzékeny rá), miután elhasználtam menjek vissza.. Nem tudom így működik-e a dolog de belehalnék, ha nem lehetne gyerekem. :| Sok sikert nektek!
2013. jún. 1. 09:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom, hogy mitől van vagy mi a jó a problémádnak, de sztem a vetélés nem ettől van...

Köszi, nekünk már a 3. babánk lett volna, de így is borzalom...

2013. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!