Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki elvetél miért nem temeti...

Aki elvetél miért nem temeti el a magzatot?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy kijön és lehúzzák a wc-n. Ha én elvetélnék akkor biztosan eltemetném. Természetesen itt a 6-10 hetes magzatokra gondolok.
2013. jún. 9. 17:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem én nem vetéltem. Sajnálom ami veletek történt és köszönöm hogy válaszoltatok.
2013. jún. 9. 22:21
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvetéltem, nem láttam a magzatot,csak nagy vérdarabokat, volt egy két elég kemény darab, de ha meg is találom, eszembe nem jutott volna eltemetni,meg hát hova? hogyan? olyankor az embernek eszébe sem jut ilyesmi!
2013. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nagyon egyszerű a válasz: gondolkozz a nagy trauma közepette épeszű ember módjára! Lehetetlen. Én azt sem tudtam volna megmondani senkinek akkor és ott, hogy hogy hívnak, nem hogy azon gondolkozni, hogy eltemessem-e? Igen, utólag gondoltam rá, főleg, hogy láttam is, ráadásul olyan körülmények között ment el, hogy konkrétan a kezemben volt Ő. De őszintén? Nem ez forgott a fejemben, hogy vajon mit kéne vele kezdenem... Igazából az sem biztos, hogy tökéletesen magamnál voltam. Férjem volt velem, néhány mozzanatra én nem, de ő emlékszik. Hát, ezért! Ha meg a wc-n vetélsz, biztos, majd a véres vizeletű klotyó vízben fogsz matatni. Tudod egyáltalán, hogy hogy néz ki, hogy mit keress a budiban? Szerintem baromira nem!

Amúgy tényleg baromi fontos kérdéseket teszel fel, főleg úgy, hogy át sem élted! Gratulálok!

2013. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!