Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tegnap elvetéltem és mozgott...

Tegnap elvetéltem és mozgott a magzat?

Figyelt kérdés

Ez lehetséges vagy a sokktól begolyóztam?? 12 hetes voltam, reggel véreztem dél körül már ömlött belőlem, úgy éreztem kakilnom kell és akkor kijött a magzatom, a kezemben tartottam:( úgy láttam hogy mozog:( ez lehetséges?


Sajnos kórházba nem tudtam bemenni.



2013. szept. 1. 18:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kamu volt a kérdés, mert kíváncsiságból megpróbáltam neki privit írni, de már nem létezik a felhasználó.......
2013. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
60%

Megtörténhetett, de hogy a gép előtt nem ül senki vetélés után, azt is biztos. (12 hetesen vetéltem el, a számítógépezés volt abban a pillanatban a legutolsó dolog, ami eszembe jutott)Esetleg ideg rángatta még szerencsétlen magzatot. Amúgy a kertben eltemetni a saját magzatát elég morbid és egészségtelen dolog is...jövőre meg ott termel répát....12 hetesen már biztos az orvosa is tudta, hogy terhes, előbb utóbb felkeresik, hogy mért nem jár terhesgondozásra, s akkor majd megkérdik, hogy hova tette az elvetélt magzatot. Orvosi megfigyelés alatt kell állni vetélés után, mert az anya szervezete veszélyben is lehet, ha nem tisztul ki rendesen.

Szóval szerintem is kamu...borzasztó, hogy az emberek pusztán csak kedvtelésből ilyen kérdéseket kiírnak...de még nekik se kívánom, hogy egyszer valóban indokuk legyen ilyen kérdést kiírni.

2013. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!