Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hétfőn volt egy missed ab...

Hétfőn volt egy missed ab műtétem. Milyen esélyem van a következő babára/babákra? Mi az esélye annak, hogy a következő terhességem ne így végződjön? Kíváncsi vagyok a Ti tapasztalataitokra!

Figyelt kérdés
Nagyon hamar megfogant ez a terhességem, nagyon örültünk neki. Első baba lett volna :(. Nálatok hogyan alakult a családalapítás egy ilyen sokk után?

2013. szept. 11. 10:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, lehet a cisztás fog is probléma! Hallottam már ilyet, ezért én babatervezés előtt meg is nézettem a fogaimat.
2013. szept. 11. 14:21
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Neked mi a történeted? Első baba let volna? Mennyi próbálkozás után sikerült? Téged küldtek kivizsgálásokra?
2013. szept. 11. 14:26
 13/18 anonim ***** válasza:
5,4 volt a TSH érték. Elvileg 1-2 között kell lenni a babásodáshoz. (2-es voltam)
2013. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első baba lett volna, uh-on nem volt szívhang:(

Pár hónap próbálkozás után sikerült teherbe esnem.

2013. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 E61 ***** válasza:

Nekem is hétfőn volt műtétem...

Elvileg 6 hetes volt a pici, de vmi miatt elhalt a terhesség.2 hét múlva megyek kontrollra és a dokim azt mondta, h majd ott beszéljük meg, hogy hogyan is tudnánk az ilyet elkerülni...Nem tudom, h mire értette és nekem is millió kérdésem van felé...Nekünk a 3. babóca lett volna és nagyon nehezen viselem már dokin is gondolkozom....

2013. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó értem, h 3 vetélésed volt?

Nagyon sajnálom.

2013. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is hamar megfogant baba ment el a 8 héten, az oka ismeretlen. Még nem próbálkoztunk azóta. Nekem a doki 3 dolgot mondott:

- pajzsmirigy

- inzulin-rezisztencia

- progesztereon

Ezeket kell vizsgálni.


Akinek ciszta volt a fogán, annak semmilyen panasza nem volt? Se fájdalom, se duzzanat, semmi?

2013. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Roberta77 ***** válasza:

Semmi panasz nem volt!!!!

Nem éreztem és nem látszódott semmi!!!

Csak úgy elmentem fogröntgenre.. És tessék, az rögtön kimutatta

A tavalyi röntgen felvételen abszolút nem látszik

Úgyhogy azóta "nőtt" oda...

És elég nagyok a ciszták mert csont pótló anyaggal kell "kitömni" a helyét :-/

2013. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!