Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Január 9. -én volt missed ab....

Talissa0928 kérdése:

Január 9. -én volt missed ab. műtétem. Statisztikát készítek belőle és szükségem lenne bizonyos adatokra hozzá. Megadjátok?

Figyelt kérdés
Mivel sokszor nem derül ki a pontos oka, hogy mi is volt a gond, ezért gondoltam, mivel most fogok érettségizni, ezért ezt a témát választanám a biológia projektmunkához. És ehhez készítenék statisztikát, kor és terhességi idő függvényében. Én 26 éves vagyok első baba lett volna, és 6 hetesen halt el a magzat. Csak ennyi adatot szeretnék kérni. Hány éves vagy, hány hetesen vesztetted el a babádat, illetve hanyadik baba lett volna. Remélem nem túl nagy kérés és tudtok nekem segíteni.

2014. jan. 12. 11:42
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, hát sajnálom, hogy ennyire sokan vagyunk, és hogy ezt nektek is át kell élnetek. én Január óta most jutottam el arra a szintre, hogy a párom bátyáékkal szemben nincs ellenérzésem. Én 08.22-re voltam kiírva, Párom sógornője 08.28-ra.


majd ha kész lesz elektronikusan akkor nagyon szívesen elküldöm a táblázatot, de sajnos elkeserítő...Próbáltam utána olvasgatni, és állítólag az első terhességnél gyakran előfordul, hogy a szervezet idegen anyagnak ismeri fel a terhességet, és neki áll védekezni ellene. A következőnél már emlékezni fog....

Remélem így lesz. Ha végeztem a suliban akkor fogunk neki állni újra, fél évvel az eset után....

2014. márc. 31. 18:13
 32/32 anonim ***** válasza:
Várjuk majd a táblázatot!Fel a fejjel,igen elég rossz érzések keringnek az emberekben ilyenkor,de sajnos nem tudsz ellene mit tenni!Mondjuk nekem nem volt bajom a babásokkal sőt a szomszéd kislány adott/ad nekem erőt mert hát itt van mindennap Imádom,nagyon sok szeretetet tudnak adni és az kellett nekem a műtét után!Kitartást kívánok neked!
2014. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!