Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Január 9. -én volt missed ab....

Talissa0928 kérdése:

Január 9. -én volt missed ab. műtétem. Statisztikát készítek belőle és szükségem lenne bizonyos adatokra hozzá. Megadjátok?

Figyelt kérdés
Mivel sokszor nem derül ki a pontos oka, hogy mi is volt a gond, ezért gondoltam, mivel most fogok érettségizni, ezért ezt a témát választanám a biológia projektmunkához. És ehhez készítenék statisztikát, kor és terhességi idő függvényében. Én 26 éves vagyok első baba lett volna, és 6 hetesen halt el a magzat. Csak ennyi adatot szeretnék kérni. Hány éves vagy, hány hetesen vesztetted el a babádat, illetve hanyadik baba lett volna. Remélem nem túl nagy kérés és tudtok nekem segíteni.

2014. jan. 12. 11:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok 4 egészséges terhesség után meghalt a magzat, pontosabban nem volt szivhang, múlt héten tudtam meg, de csak 2 hét múlva műtenek. 7-8 hetes volt a mi kis angyalkánk, de tavasszal próbálkozunk újból, remélem nem ez lesz a vége
2014. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

szia! ha lehet ha végeztél küld már el légyszi a végeredményt, szerintem nagyon sokan vagyunk.

Nekem 29-én volt missed ab.

első baba lett volna 8 hetesen voltam uh-n nem volt neki szívhangja az mondták, hogy kb. 7-10 napja megállt a szívecskéje ha egyáltalán elindult, nem fejlődött. Nekem nem volt semmi előjele, nem véreztem és nem is barnáztam, még nincs szövettan, de lehet abból sem fogom tudni az okát. Ja és 25 vagyok (áprilisban vagy májusban ismét próbálkozunk)

2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Olvasgatva a válaszokat (más kérdéseknél is), hihetetlen, hogy ez milyen sok nővel megtörténik! 34 évesen volt missed ab műtétem, első baba lett volna, 5. héten igazolták a terhességet, 8. héten csak üres petezsákot láttak. 5 hónapot vártunk, és Szeptember óta próbálkozunk újra, eddig még nem jött össze. A műtét után lelkileg volt nehéz, hullámzóan jöttek a rossz érzések, kellett az 5 hónap, hogy elengedjem a dolgot, és hogy helyreálljon a ciklusom.
2014. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
írtam már ide én is..hát elég szomorú sajnos, hogy ilyen sokan vagyunk akik átélik és nem csak idősebb érettebb nők hanem mi is 23, 24 évesen.mindenkinek fel a fejjel és mielőbbi babásodást:)
2014. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

1. 33 hetesen született halva- nem jutott el a babához a táplálék, gond volt a köldökzsinórral (genetikai kivizsgálás volt, szerencsétlen véletlen volt)

2. fél évvel később teherbeestem, 10 hetesen műtöttek, megállt a fejlődésben

3.-4. egészséges baba (8 hónappal később a vetélés után, majd két évire)

5. spontán elment, műtét nélkül (7 évvel később)

6. egészséges baba (egy hónap kihagyás után)

1.-nél 20 voltam, utolsónál 32.

Minden terhességnél barnáztam, és egyre többet. Csak az utolsónál szedtem Duphastont, ennek ellenére ekkor is barnáztam, csak kevesebb volt a mennyisége.

2014. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
11 hetesen spontán vetélésem volt,de műszeresen kellett befejezni.Rá 3 napra töltöttem a 31-et.Három egészséges gyermekem van,ő a 4. lett volna.
2014. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia,

ha még aktuális a kérdésed: 2 napja volt missed ab.-om. Mensi szerint 9+5 hetes lettem volna, kétpetéjű ikrek voltak, de 9+1-nél csak üres petezsákokat láttunk sajnos, 7+1-nél pedig még csak egy petezsákot láttunk, ami 4-5 hetesnek nézett ki, ekkor még reméltük, hogy talán csak később fogant. Nem tudom, volt-e egyáltalán valamikor embrió bennük.

25 éves vagyok, a férjem 24, első terhesség volt. Május körül próbálkozhatunk újra, de iszonyú hosszú időnek tűnik.

2014. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
kedves utolsónak írom.én voltam akinek novemberben ment el.kitartást, és ne aggódj olyan hamar el fog menni az idő, hogy észre sem veszed és próbálkozhattok! sok szerencsét mindenkinek aki átesett ezen.
2014. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves tőled. Kitartunk, mást nem nagyon tehetünk, és persze reméljük, hogy legközelebb semmi gond nem lesz.
2014. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia!Ha még aktuális akkor én is csatlakozom hozzátok!

25 éves vagyok első baba lett volna 2 év próbálkozás után: mensi szerint 9+3 hetesen mondta a doki hogy nincs szívhang(02.18.)és 02.21.-én volt missed ab műtétem!Ha esetleg van valami eredmény akkor elküldenéd, mert kíváncsi vagyok az eredményre!Jövőhéten kell mennem a szövettan eredményért!Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok!!!

2014. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!