Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetes uh, üres petezsák!...

7 hetes uh, üres petezsák! Szeretnék egy röpke statisztikát, hogy kinek lett meg az embriója ez a diagnózis után? Tudom, hogy ez rajtam nem sokat segít, de ha rossz a statisztika lehet, hogy könnyebb elengedni.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 7. hetes uh-on és azt mondta nem látja, adott még esélyt hétfőig, akkor lesz 7+5 napos, de ha nem mutatja magát, kedden kórház. Tegnap már missed ab nevet kapott, de a szívem még nem engedi el :'(

2014. márc. 13. 10:08
1 2
 11/19 anonim válasza:

Szia!

Én február 4.-én kaptam meg a pozitív tesztet. Minden héten kellett mennem a dokihoz UH-ra, ahol nem találtak semmit csak egy növekvő petezsákot. Végül kiírtak Missed ab-ra. Átmentem egy másik dokihoz, ahol még 1 hétig nézték az UH-ot. Kb. a 6-7. héten lett egy 5mm-es embryo, gyenge életjelekkel. A 8-9. héten visszamentem UH-ra, ahol már nem volt meg az embryo életjele. Megint kiírtak Missed ab-ra. Tegnap volt a műtétem, tegnap már embryo se volt (Felszívódott). Én is várnék 1 hetet a helyedben ahogy a dokid mondta, mert általában a 6-7-8. hétre jönnek meg az életjelek (kinek mikor).

2014. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is 7 hetesen szabályos petezsák, de benne semmi. én is vártam de műtét előtt 3 nappal egy másik dokihoz is elmentem reménykedve, de ő már azt mondta összeesett petezsákról beszélünk sajnos. megvolt a műtét is, és három hónap múlva összejött a kisfickóm, szóval kitartás és nyugalom, minden jobb lesz egy idő után.
2014. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Nekem a 6 hetes uh-on mondta a doki, hogy még üres a petezsák, de nem kell aggódni, lehet nem félidőben fogant. Egy hét múlva újra vissza kellett menni, még akkor is üres volt, de kaptam még egy hetet. Hétről-hétre hatalmasat nőtt a petezsák, végig szabályos volt, minden terhességi tünet megvolt, mégis üres maradt. Mikor megkaptam a papírt a missed ab-ra nem akartam elhinni, elmentem még két orvos magánrendelésére, akik sajnos ugyanezt mondták. Első babám lett volna, hónapokkal később is sírva feküdtem le, annyira nem tudtam elengedni.

Statisztikailag szerintem nagyon sok ilyen eset van. Engem a veszprémi kórházban műtöttek, és csak aznap 6-an voltunk emiatt műtétre kiírva. Elkeserítő. Ne aggódj a következőnél minden rendben lesz.

9 hetes km

2014. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Még tegnap is úgy reménykedtem, de sajnos úgy látom a statisztika nem ad sok reményt. Este minden kiderül, majd írok.
2014. márc. 17. 09:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Kitartás kérdező, majd írj
2014. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a betegséged miatt alakult így. Nekem semmi bajom, minden leletem tökéletes volt, a családban soha nem fordult elő ilyen. Bárkivel előfordul.

Nekem azt mondta a doki, hogy a tünetek egyértelműen arra utalnak, hogy a babának volt valami baja.

A missed ab nem a műtét neve, ahogy sokan használják, hanem azt jelenti, hogy megkésett vetélés. Azaz nem indul meg a vetélés magától, vérzéssel, görcsökkel. Ha a betegséged miatt lenne ez, akkor elvetéltél volna. Szóval bárhogy alakul, semmiképpen ne hibáztasd magad. Először én is magamban kerestem a hibát, de aztán rájöttem, hogy felesleges, mert erről senki nem tehet. Bármivel előfordulhat sajnos.

2.

2014. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

2. A fejembe látsz, elég sok ismerősöm babás most és persze ez jár a fejembe,h velem ez most miért :-(

Megnézte a doki, de semmi. Kértem,h ne holnap hanem jövőhét kedden legyen, szerdán még 1 régi dokimnak megmutatom, férj kedvéért, de én már elfogadtam, inkább most mint 12.hét után vagy beteg baba legyen. A pazsmirigy nem lehet, mert most 2x is volt kontroll és nekem a napi 1 letrox szépen lenn tartja a tsh-m.

Sajna ha valaki ráakad a kérdésemre, azt kell mondanom ha a 7 héten üres a petezsák akkor nagyon-nagyon minimális az esély :-( ja és úgy,h még mindig szabályos, 26mm-es!!!

2014. márc. 17. 19:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2014. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom. Ne keseredj el. Nekem 3 vetelesem volt az elmult 4 evben ugy h elsore egy egeszsges kislanyom szuletett cask kisteso nem akart konnyen jonni.. a masodik vetelesemnel jartam ugy mint te, h szabalyos petezsak de nem volt benne semi. 2 dokival is nezettem hatha en is toltam a heteket de sajnos, a petezsak nott, de babo nem volt. Mutet let a vege. A harmadiknal minden okes volt pont egy eve, volt szivhang is mar azt hittem megusztam mikor a kov heti UH-ra mentem (multam miatt hetente nezett a doki) de mar szivhang nem volt. akkor azt hittem h osszetorok. Nalam is az volt h mindeni vagy terhes vagy epp szult a koromben, igy nehez volt feldolgozni. Ekkor bebookoltuk magunkat h megyunk haza Mo-ra extra szabit kertem a melohelyemen, igy volt minek orulnom elore. Utana szabalyosan megjott a mensim es tavaly majusban 2 honapra a mutetre ra ujra ;posit teszteltem, es lam lam a kislanyom mar 9 hetes. Van remeny, cask ebben a szituaban nehez elhinni.
2014. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!