Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babára vágyók! Van köztetek,...

Babára vágyók! Van köztetek, akinek ugyanez a diagnózis jutott?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elhatároztuk a férjemmel, hogy most már babáznánk. Eddig nem jött össze, így elmentem a nőgyógyászomhoz, hogy nézzen körül, minden rendben van-e. Amikor a petefészkeimet vizsgálta, mondta, hogy nagyon sok tüsző van bennük, eléggé PCO-san néz ki. Elküldött 3 pontos terheléses cukor és inzulin vizsgálatra, annak a kiértékelt eredményével kell majd visszamennem. Az orvos szerint ha elkezdem a 3 pilléres kezelést, utána pár hónapon belül lehet spontán terhességem. Volt valaki ilyen cipőben úgy, hogy valóban össze is jött a baba nem sokkal a kezelés kezdete után? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2013. aug. 12. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem PCO-m és inzulinrezisztenciám volt, valamint magas prolaktinom.

A kezelés utáni 3. ciklusban már volt peteérésem, és a kezelés kezdetétől a 6. ciklusban megfogant a kicsikénk.


Merckformin xr 2*750-et szedtem, és a diétát igyekeztem eléggé tartani. Sajnos sportolni csak 1 hónapot sportoltam.


Sok sikert!

2013. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, többen, mint gondolnád :)


Ezen az oldalon (a reklám kinyomása után) az oldal alján jobbra találod az "Eredmények" -et. Egy színes kör diagramm jelzi. Arra kattinta 5 évre visszamenőleg láthatod metformin babamozi néven, kinek segített a hármas (négyes) kezelés! :) Fel a fejjel! :)


[link]



25hkm

2013. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell kétségbe esni:) adj hálát az égnek, hogy kikaptál egy jó orvost, aki legalább inzulint is néz.

Tartsd a hármas kezelést.

2013. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!