Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Már volt egy vetélésem. Most...

Már volt egy vetélésem. Most gondolom, ha terhes leszek írnak fel olyan hormongyógyszert. Ti hanyadik héten mentetek orvoshoz? Rögtön mikor pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak mert volt egy vetélésed, egyáltalán nem biztos, hogy hormongyógyszer kell, csak akkor kell, ha hormonprobléma okozta az első vetélést. Nekem is volt egy, utána mikor újra terhes lettem nem kaptam gyógyszert, nem volt semmi probléma, 8 hetesen mentem dokihoz, teljesen egészséges, szép gyerekem született problémamantes terhesség után. A legtöbb vetélés oka a baba életképtelensége, rendellenessége.
2014. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiderült,hogy mért volt a vetélésed? Mert nekem volt egy vetélésem, a következő terhességnél nem adtak semmit!
2014. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem, nem derült ki, mi okozta. Az orvosom azt mondta, három hónappal a vetélés után menjek el hozzá és ad Duphastont, mert az megerősíti a méhet és segít megtartani a terhességet. Azt mondta, a progeszteront nem lehet túladagolni, ezért a biztonság kedvéért inkább felírja. Nyár elején telik le a három hónap, remélem, valóban nem fog ártani.
2014. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélésem, csak a 7. és a 11. héten picit barnáztam, még csak nem is vérzés volt. Rögtön az elsőnél írt a dokim Utrogestant és mondta, ha lesz második gyerkőc, a pozitív tesztnél rögtön felírja. Én kúp formában használtam a 13. hétig.
2014. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is szedtem progi kupot. 5 hetesen latott a doki, es minden heten nezett egeszen a 12ik hetig. Nekem progi elegtelensegem van, de nem tudni h emiatt volt a veteles-e.
2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Jaj miért teszed tönkre az életed? NEM NEVELEM FEL A GYEREKED
2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém megmondta, hogy nem fog felírni legközelebb sem. (Barnáztam, majd missed ab.) Fontolgatom, hogy lecserélem.
2014. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!