Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi alapján döntik el, hogy...

Mi alapján döntik el, hogy spontán vetélés után kell-e műtéti befejezés?

Figyelt kérdés
Négy pozitív teszt után, két nappal a nőgyógyászhoz szóló időpontom előtt hétfőn vérezni kezdtem, a sürgősségin azt mondták nem kell műtéti befejezés, 6 hetes voltam. A doki az ultrahangon semmit nem látott (petezsákot sem), és azt mondta, ha más orvos lenne ott, már lehet felküldött volna az osztályra műtéti befejezésre. Már kétszer voltam vérvételen, jövő hétfőn még el kell mennem ultrahangra, remélem ott sem döntenek másként. De mi alapján döntik el, hogy kell-e vagy sem a műtéti befejezés?
2014. júl. 31. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bent maradt valami, akkor kell a küret.
2014. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy marad-e bent valami. Én is hasonlóan jártam, csak kicsit később, az ultrahangos még látott valamit, de nem vállaltam a műtétet, adtam időt a szervezetemnek, 2 hét múlva már minden oké volt ultrahangon is, vérzés is elmúlt. Ha már nem láttak semmit, akkor csak akkor van gond, ha nem múlik el a vérzés, de ez elég ritka. Persze vannak dokik, akik kaparnak ha kell ha nem. Biztos az is pénz a kórháznak.
2014. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!