Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mostanában magzatukat elvesztő...

Mostanában magzatukat elvesztők: hogyan készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja veszítettem el a 22 hetes babámat. :( Most, hogy közeledik a karácsony, többször jut eszembe Ő, hiszen most hatalmas pocakkal, a 35. hetet taposva kellene karácsonyoznom.

Ti hogy érzitek magatokat?


2014. dec. 23. 22:57
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Ebben teljesen igazad van! Bár amíg az emberrel nem történik ilyen ,azt gondolja vele nem történik semmi. Az első két terhességemnél is voltak rossz gondolataim de azokat nem is lehet összehasonlítani a mostani félelmeimmel!!
2015. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen kellett megszülnöm a babámat. Kedves utolsó szerintem bizz a picidben! És a Hajdu dr. nő tényleg nagyon jó orvos. Nekem sajnos ő mondta azt h élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége van a babámnak. Pedig a magzatvízvétel negatív lett.. Mondjuk a miénk hosszú kálvária volt. Szóval ha a dr. nő is azt javasolta h tartsátok meg akkor sztem is így legyen és bízz benne, szeresd őt nagyon!
2015. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönóm a bíztató szavakat! :)

Nagyon sajnálom ami veled történt! Belegondolni sem merek mit érezhettél amikor ezt közölték! :'(

De ha a magzatvízvétel negatív lett akkor mi történt? Persze csak akkor válaszolj ha akarsz róla beszélni...nem akarok tolakodó lenni!

2015. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Írtam privátot!
2015. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!