Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek már volt egy vetélése...

Akinek már volt egy vetélése és belevágott megint és újból elvetélt kiderült hogy mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Megbánta hogy újból belevágott és nem vizsgáltatta ki magát hogy mi lehetett a baj?!Amikor újból elment a baba akkor már kiderült miért történt?!

2015. jan. 28. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Első vetélés után kiderült, hgy Leiden és MTHFR heterozigóta mutációm van. Második terhesség előtt kezeltük, mégis újra elvetéltem. Aztán elmentem genetikára és immunológiára, még várunk az eredményre.
2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem derült ki. Először 8 hetesen, mert "pechem volt", aztán 16 hetesen megállt a szíve, mert "pechem volt".
2015. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 vetélésem volt tavaly,most megyünk majd orvoshoz.A doki annyit mondott vagy összeférhetetlenség vagy immunológiai oka van.
2015. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 vetélés utàn most egy icipici tündéri kisfiú anyukàja vagyok.

Pont belekezdtünk volna a kivizsgàlàsokba mikor Ő sikerült.

Mi az amit màsképp csináltam? A pozi teszttől kezdve szedtem a mégpempőt...én ebben nagyon hiszek :)

2015. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Méhpempőt**
2015. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Németországban éltem....Egy vetélésem volt 6 hetesen....azt mondták pech majd legközelebb. Ekkor kértem vizsgálatokat, minden ok próbálkozzunk. Összejött, volt szivhang minden ok, 12 hetesen leállt a szive. Missed ab. Műtét stb. 3 hónap szünet. Ezalatt rengeteg kivizsgálás de eredmény nulla. Hazajöttem Mo-ra nagy kivizsgálás eredmény: Inzulin rezisztencia, immun összeférhetetlenség, progeszteronhiány. "Csak" ennyi. Rengeteg gyógyszert kaptam ezekre, marékszám szedtem őket. Utóbb kiderült a kivizsgálások alatt már terhes voltam a kislányommal. A sok gyógyszernek hála ő életben maradt! Ma 2 éves. Sosem lehetek elég hálás azoknak akik segitettek akkor!
2015. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Öt vetélés után derült ki, hogy szív alakú a méhem.
2015. jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hetesen volt vetélésem, műtéti, nem derült ki a baj, mindent rendben találtak nálam! Aztán két nappal a betöltött 21. hetem előtt megindult a szülésem, a kislányom, aki egészséges volt, aznap még mikor szültem mocorgott, de mire kibújt már nem élt!!! A lepényemen 1 hét alatt alakultak ki ciszták, amik kidurrantak, bevéreztek, ettől indult meg a szülés, mint utólag kiderült, a lányom pedig a vér miatt halt meg!! Kézi burokrepesztésnél már fekete volt a magzatvíz színe!!! :( Szerdai napon, éjjel kezdődött a vajúdás és pénteki napon, délelőtt 11 órakor született meg az Angyalunk!! Áprilisban lesz egy éve!! A 9 heteskénk pedig e hónap 18. napján volt 2 éve!! :( Nem bántam meg, hogy újból belevágtam, Csodás volt az az 5 hónap a kislányommal!!! Újra kezdeni viszont most már félek!!!
2015. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!