Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elmesélnéd, hogyan történt a...

Elmesélnéd, hogyan történt a vetélésed?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban történt. 6 hetes körül lehettem, hétfőn pozitívat teszteltem, nagy volt az öröm (2. baba lett volna). Aztán szombaton már nagyon szúrt az alhasam, estére csillapodott a fájdalom. Vasárnap elindultunk bevásárolni, anyósoméktól jöttünk haza, mikor éreztem, hogy elindul a vér belőlem. Itthon elmentem wc-re és hatalmas nagy darabok jöttek ki belőlem, sötétvörös volt a vér színe. Halálra rémültem, gyorsan összepakoltunk pár cuccot és irány a kórház. Ott a nőgyógyászati sürgősségi ambulancián várni kellett vagy fél órát mire kivánszorgott egy orvos, aki meglehetősen durván megvizsgált, majd közölte, hogy nem is vérzek annyira (látta volna itthon mi jött ki belőlem). Felvettek az osztályra, de aznap a nővéreken kívül felém sem nézett senki. UH nincs hétvégén, szóval csak feküdjek. Másnap kb 11 óra volt mire csináltak egy rohadt uh-t, persze még mindig véreztem, bár már akkor nem annyira. Aztán közölték, hogy beindult a vetélés, a petezsák már a méhnyakban volt, ezért műszeresen befejezik a terhességet. Délután kb fél 4-kor toltak be az abortuszosokkal együtt. Szerencsére a műtét után már alig alig véreztem, fájdalmam nem volt, csak lelkileg voltam nagyon rosszul. Másnap engedtek haza, de uh-t sem csináltak, hogy mindent "kiszedtek" e belőlem. Azóta van orvosom, mert azt a kiszolgáltatottságot és megaláztatást,nem szeretném még 1x átélni.
2015. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010-ben történt, tünetek is voltak. 8 hetesen mentem orvoshoz, aki kb. 6 hetesnek látta, szívhang nem volt, nem mozgott. Műtöttek. Ez volt a 2. terhességem. Azóta született még egy fiam.
2015. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem két babám volt a 8. hétig, aztán az egyikük így döntött, hogy felszívódik. Kevés vérzés volt csak, a másik gyermekem megszületett.
2015. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!