Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy dolgozzam fel? Elment a...

Hogy dolgozzam fel? Elment a babám. :- ( És miért kellett így történnie?

Figyelt kérdés

Sok vetélésem volt már, de megtaláltuk az okát (pajzsmirigy alulműködés), s utána szültem is még egy babát. Most szerettünk volna harmadikat, de alig fejlődött, nem volt szívhangja s el is ment. 8 hetesen a méhem max. 5 hetesnek felelt meg. Csütörtökön volt 5 mm crl, szombaton már csak petezsák és szikhólyag. Vasárnap vetéltem...

Próbálom feldolgozni, a gyerekekkel minél többet lenni, de a férjem, aki néha átölelhetne, rengeteget dolgozik... gondoltam valamiféle kikapcsolódásra is, de mi legyen az? Mozi, vacsora?

Köszi, aki elolvassa, jó volt kiírni magamból.



2015. júl. 1. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom. Nekem az segített egy kicsit, hogy magam voltam. Tehát elmentem fodrászhoz, kozmetikushoz, vásárolni. Mindenki hülyének nézett miatta, de tényleg segített.
2015. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, így ismeretlenül is megkönnyeztelek. Erős és gonosz kijelentés, hogy ez van, de a természet már csak ilyen, biztosan volt oka, hogy nem maradt meg. Neki valamiért nem kellett megszületnie.

Fel a fejjel, passzold le a gyerekeket, és barátnőzz egyet, vagy kapcsolódj ki a férjeddel, ha ráér egy délután! Egy kis séta is segíthet kettesben.

2015. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadik baba lett volna mult heten veteletem el 5 hetesen:(

Nekem a gyerekeim segitettek eleg csak rajuk neznem es halas vagyok ertuk, hogy vannak. Probalkozunk megint hatha velunk marad a kovetkezo baba! Nagyon sajnalom, hogy neked is at kellett elned ezt! Legy eros es jonni fog a harmadik:)

2015. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 8 hetesen vetéltem el...enyémnek 6 hetesen meg volt szívhang,igazabol a 12 uh ra kellett volna mennem de sajnos elkeztem verezni mig vegul kiderult elhalt a terhesseg,nem fejlodott ...missed ab lett a vége

Alig voltam 18 éves akkor :(

Ra 1 honapra baratom szakitott velem

itt vagyok teljesen magam alatt depressziosan :(

Es a kérdes...hogy miert PONT velem? :(

2015. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bakfity17 válasza:

Sajnos ma tudtam meg,hogy nincs baba,pedig nagyon éreztem a hangján a telefonba hogy bánja én is.Olyan ez mint ha egy nagy boxmecset vívtam volna,de vesztettem.Nagyon fájt.Padlót fogtam.Férfi létemre bömböltem...A páromnak már van kettő de szeretünk volna egy közöset.Hát ez nem jött össze,de bizakodó vagyok.Sok fórumon olvastam hogy a kövi sikerrel végződött,és én még hiszek a Happy end ben.

Köszönöm hogy meghallgattatok.

2015. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rég nem jártam erre. Jelentem, megszületett a harmadik babánk, 2017. 02.18-án. :-)

Soha ne adjátok fel!!

2017. márc. 21. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!