Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki vetelt el mostansag es...

Ki vetelt el mostansag es mikortol probalkoztok ujra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 07:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom😔😔😔😔
2015. júl. 8. 15:42
 12/17 anonim válasza:
Én június 17-én vetéltem el, nem kellett műszeresen befejezni. Az orvos azt mondta, hogy semennyit nem kell várni, szépen kitisztult a méhem magától. Nem is szeretnék, 2,5 év után jött össze, remélem most nem kell majd ennyit várni... :/
2015. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso volt mar ovud azota?
2015. júl. 9. 06:41
 14/17 anonim válasza:
Én juni 14.-én vetéltem el. magától kitisztult minden, és 28.-án már ovu is volt. A doki azt mondta teljesen rendben vagyok, így nem javasolt szünetet. Remélem hamar összejön...
2015. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Malenina válasza:
Nekem június 2.-án volt missed ab műtétem 9 hetesen,. de olyan 6. hét körül állt meg a fejlődésben a magzat. Mivel nem volt szövődmény, gond ,így nekem azt mondta a doki: 1 normál ciklus és lehet próbálkozni.Mi fogunk is mert több mint 1 éve próbálkoztunk már...
2015. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek remelem nekem is hamar osszejon😊
2015. júl. 9. 21:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem május 8-án volt műszeres befejezés :( 3 mensit mondott az orvos, annyit várjunk meg. Meg is várom, mert nem szeretnék még egy ilyenen átesni. Nem kívánom senkinek!!! Ha minden jól megy, augusztus végén újra próbálkozhatunk :) Alig várom :)
2015. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!