Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan a 18. napon...

Veteles utan a 18. napon lehet meg halvany pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
18 nappal ezelott kezdodott a veteles 6 nappal ezelott mar alig volt lathato a teszten a masodik csik akkor tavozott a baba 5 hetes voltam lehet meg mindig halvany pozitiv a tesztem? Azota nem neztem csak ma es gyenge csik van a tesztem! Peteeresem volt azota es voltunk egyutt!

2015. júl. 8. 09:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,elírtam :D szóval : egyénfüggő !
2015. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat akkor biztos ez van meg csak nem szamitottam ra:)
2015. júl. 8. 20:07
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetetlen. Ilyenkior még kevés a hcg, kiürül hamar. Nekem volt 5 hetesen vetélésem, 2 nap múlva negatív volt a teszt teljesen. Sanszosabb, hogy megint terhes vagy.
2015. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint is lehetetlen beszeltem vele..mar akkor halvany volt a teszt mikor megnezet es teljesen kitusztultam azt mondta max 2 napig lehetet meg halvany de ennyi ido utan tutti nem. Hat nem tudom tesztelek ket nap mulva es kiderul. Mindenkinek megy a zold kez koszonom, hogy irtatok!
2015. júl. 8. 21:09
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nagyon imádkozom, hogy minél hamarabb megfoganjon az a kisbaba :) Minden jót kívánok!
2015. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy😊

Koszonom szepen

2015. júl. 8. 21:31
 17/26 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Bár, ugye kicsit képtelenek hangzik ez az egész, de, ha mégis ott van már az a babó, akkor drukkolok, hogy minden rendben legyen :) A képtelenség csak egy dolog...a női test néha csodákra képes, bár nem akarok hiú ábrándot ébreszteni benned, de nekem is azt mondták az orvosok, hogy a hátrahajló méhem miatt (annyira hátrahajlott) évekbe telhet majd mire teherbe esek, mégis elsőre sikerült és megfogant a fiam.
2015. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A hcg teszt keresztérzékenységet mutathat az lh hormonnal (ezért van hogy sokszor jóstesztenek az ovutesztekkel is ugye aztán vagy bejön vagy nem :) ) nem lehet hogy peteérésed van?
2015. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi lett? Teszteltél azóta?
2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hat az volt, hogy az elozo terhesseget mutatta a teszt mert kesobb halvanyabbak lettek a teszjeim. El is keseredtem de kozben azert megnyugodtam mert nem lett volna normalis a 6. Dpon pozit tesztelni. Kesobb csinaltam egy ujabb tesztet es erosodott a csikom! Szoval ugy nez ki babat varok megint de 10. dpo elott nem mutatta termeszetesen! Elegge megvicceltek a tesztek nem gondoltam volna, hogy egy het utan halvany pozi tesztnel meg mindig latszik halvanyan a masodik csik.
2015. júl. 14. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!