Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyan akinek három...

Van itt olyan akinek három vagy több missed ab. -ja volt?

Figyelt kérdés
Kiderült az ok és utána sikerült a terhesség?
2015. nov. 17. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
1 volt, most ujra terhes vagyok, idaig minden rendben, nem is vizsgaltak az okat kulonosebben.
2015. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Első válaszoló!

Mikor volt az az egy? Mennyi idős vagy most? Hogy viseled?

2015. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozel egy eve volt, 33 eves vagyok, idaig jol viseltem, kis hanyinger, egyeb semmi, de nyugtalan vagyok, hogy minden legyen rendben. Te is babazni keszulsz?
2015. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy spontán vetélésem volt, és nem rég vagyok túl a 3. missed ab-on. Minket meddőségibe irányítottak kivizsgálásra.
2015. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 spontan vetelesem volt 1 even belul. Az okat nem tudjuk,pont kivizsgalasok elött sikerult teherbeesnem es pont ma 10 honapos a pici fiam.
2015. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem 3 missed ab-om volt és 1 spontán vetélésem , 8-19-7 hetesen missed ab , 7 hetesen spontán. Kaptam hormonpótlást is már az utolsó kettőnél , mégis megtörtént , pajzymirigyet nézték , laborom rendben. Januárban vágok neki egy komolyabb kivizsgálásnak.
2015. nov. 20. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

19 hetesen mi tortent?


Nekem 25 hetesen volt egy koraszulesem burokrepedes miatt. Nem derult ki az oka.

Ra 7 honapra 6 hetesen spontan veteles muvi befejezessel. .ott sem derult ki semmi.

Az orvos szerint a koraszulest felszallo fertozes okozta, a vetelest pedig kromoszoma-rendellenesseg.

November elejen ismet terhes lettem, gond nelkul kihordtam, julius vegen szultem.


Harom baratnom van, akik 4-5 alkalommal veteltek. Az egyiknek mehsovenye volt, a masiknak tul suru volt a vere, nem kapott verhigitot. A harmadik meg egeszseges, a ferje is, megis elmennek a babak. Mar volt tobb lombik is.

2015. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 HETES uh-n nem volt szivhang. A boncolás nem állapitott meg semmit , egészséges volt a baba. A méhlepény volt cisztikus , de nem tudni mitől , vizsgálták utána ,hogy mitől lehetett , de negativ lett a TORCH teszt.
2015. nov. 21. 07:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyutterzek veled. Nekem is elment a 25 hetes babam, pedig meg elt, mikor megszuletett...
2015. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!