Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség megszak.1,5 héttel...

Terhesség megszak.1,5 héttel mennyire gáz a lépcsőzés?

Figyelt kérdés
4.emelet, és nincsen lift..
2015. dec. 10. 14:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem a beavatkozásnak örülök de korlátolt!Az élet viszont megy tovább...
2015. dec. 10. 21:15
 12/20 A kérdező kommentje:
*te
2015. dec. 10. 21:19
 13/20 anonim ***** válasza:
9%
Akkor? Jaaj tudtál lépcsőzni, szívből örülök.
2015. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is ez az idióta írogat állandóan. Elvileg semmi köze a terhességmegszakításhoz, de folyton itt eszi a fene. Bizonyára munkanélküli, vagy izgatja a téma, vagy nem lehet gyereke és itt éli kii magát. Neki kellene elbújni, kicsit túlzás, amit itt művel. Hordja el magát innen, senkit nem érdekel az alja megnyilvánulása. Abszolt semmi köze más életéhez, mert éppen az övé S*ar, mert ha nem lenne az, nem itt pattogna másoknak:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
2015. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem elhalt a baba, ezert mutottek, maga a folyamat ugyanaz, ha jol tudom.

En harom nappal a mutet utan mar csinaltam mindent, mert muszaj volt, annyit mondott a doki, hogy ne emeljek nehezet es ket hetig ne kezdjem ujra az edzest.

Igy ket hettel a mutet utan mar futni is elkezdtem ujra (30 perc/5km-rel kezdtem).

Es valoban nem lett semmi bajom.

Szoval nem hiszem, hogy a lepcsozes artani fog neked.

2015. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Mennek a zöld kezek:)

Igen a missed ab teljesen ugyanaz az eljárás.



Ez a szerencsétlen meg nem tudom miért erre izgul, hogy mindenkit kiakaszt. Mert, hogy a kérdésemre nem válaszolt, csak szidni jött ide az is tuti.

Csak abba kéne belegondolni, hogy soha de soha nem tudhatja azt, hogy ki miért került ebbe a szituációba!

Én már olyannal is találkoztam itt gyakorin aki pasinak vallotta magát, és ab. ellenesnek, valamint az oka az volt rá, hogy nem szabad elvetetni egy gyereket sem, mert akkor kihal a magyarság!!És ha illegális lenne azt ab. akkor sokkal több magyar lenne.

Na ez már mindennek a teteje volt nálam...

2015. dec. 11. 12:04
 17/20 anonim ***** válasza:

15 vagyok!

nem tudom, ki és miért pontozott le.

gondolom nem te kérdező, mivel annyit írtam, hogy nekem is írogat ez a beteg agyú perverz.

privát üzenetet is írt a másik, mert ketten vannak :D

Azt írta, hogy ne nézzek tükörbe, és neki tökéletes az élete, mert nem egy ilyen sza* alak, mint én, aki ilyenhez folyamodik.

HA! ő nincs ebben a helyzetben, akkor minek olvassa az itteni kérdéseket?

gondolom nem túl tökéletes az élete, ha itt eszi a penész, gyakorin :D

mellesleg rohadtul nem a kérdésemre válaszolt.

100%, hogy nem lesz ilyen helyzetben, mert egy ilyen tahó nő nem kell senkinek, aki ilyen szűk látókörű, korlátolt, bunkó..

vagy a másik, hogy nem lehet gyereke. csak akkor nem itt kellene olvasgatnia, hanem forduljon orvoshoz..

és csak nem hagyja abba, pofa nélkül osztja az "észt".

Menjen már az ilyen dolgozni, ahelyett, hogy itt vergődik a semmire.

2015. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

15-nek


Nem én pontoztalak le, szerintem is ő volt, jelentettem a hozzászólását a modiknak hátha csinálnak vele valamit!

Egyébként pedig nálam is van olyan ember tiltva aki privátban írogatott nekem korábban egy másik ebben a témában írt kérdésemhez még régebben.Nem tudom, hogy az ő volt e aki ide ír passz. Nem tudom hány ilyen vár itt lesben, hogy szidhasshon. Elhordott mindennek, de ne foglalkozz vele kérlek, néha egy ilyen helyzetben az idegen emberek szavai is rosszul esnek, de nem szabad felvenni, mert ő nyilván egy szerencsétlen és csak bántani akar.



DE kedves ab. ellenes válaszoló, vállalkozz akkor arra, hogy lebeszéled a nőket az ab.ról és mondjuk ha az ok anyagi jellegű, akkor eltartod őket és anyagilag támogatod a gyereket is 18 éves koráig minimum. Vagy ha nincs hol lakniuk veszel egy lakást nekik. Ha pedig kiszakadt a gumi, akkor te vegyél neki havi szinten fog. gátlót, meg óvszert is, hogy máskor ilyen ne fordulhasson elő, ha már ennyire itt vagy és ennyire beleszólsz mindenki életébe, öngyilkosságra ösztönzöd őket, mert az, hogy akasszam fel magam az annak minősül! Egy internetes oldalon gyilkosságra buzdítasz! Ez nem semmi!

2015. dec. 12. 10:31
 19/20 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Ez az egyetlen ab-os kérdés amire válaszoltam, úgyhogy akik itt okoskodnak: irás alapján megállapítod, hogy neked dettó ugyan az a válaszoló írt akkor neked valami természet feletti képességed van, nem vagy semmi. Gyerek vállalás nevelés témakör, az összes kérdést kidobja, nem baj?

Privát üzenetet senkinek nem írtam, nem szokásom, nem is válaszolok rájuk, úgyhogy megint csak tévedés.

Van életem, van munkám, és lehet gyerekem. De ez ugyan csak az a helyzet, hogy én nem tudom te milyen okból gyilkolászol örömködve, ugyanúgy te sem tudhatod én miért válaszoltam a kérdésre.

Mások hülyeségeiért miért kéne nekem és az ab. ellenes embereknek vállalnunk a felelősséget? Ha nem akarsz gyereket ne rakd szét a lábad. Vagy ha már szét raktad számíts rá, hogy lehetnek következményei, de te megoldottad.

Azt, hogy ki akassza fel magát, te hoztad fel, én csak támogattam az ötletet. Magamtól nem mondtam.

Akiknek esetleg missed. Ab-juk volt, egy szót nem szóltam, nem maguktól döntöttek így. De az, hogy te így adod elő magad, mintha azt kérdeznéd melyik ruhát vedd fel, hát erre már nem lehet mit mondani. Tartsatok össze, úgy biztos könnyebb feldolgozni mit tettetek, és nyugtatja a lelketeket, hogy nem vagytok egyedül.

Jelentheted az összes választ, nem tüntettél el...

2015. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Oké, én ezt értem de a kérdés nem az volt, hogy "nektek/neked mi a véleményed az ab.-ról?" Hanem, hogy mennyire gáz a lépcsőzés? Innentől kezdve az, hogy te mit tartasz helyes vagy helytelen döntésnek nem ide tartozik.


Lehet, hogy nem ugyanaz az ember vagy mint akinek gondoltalak, nem is tudtam, hogy ilyen "sokan" vagytok:)


Ha van életed, és munkád is javasolnám inkább azok jobbá tételével foglalkozz ne mások piszkálásával, biztos, hogy valami baj van veled, mert normális ember ilyennel nem foglalkozik.

Az, meg, hogy az ab. gyilkosság vagy nem, az sem ehhez a kérdéshez tartozik. Nyiss egy olyat témát, kérdést, és vitatkozz:)

Én nem gondolom magam gyilkosnak, és a saját lelki békém a legfontosabb, ha az megvan, akkor nem lehet baj.

Lehet, hogy nem te hoztad fel az öngyilkosság ötletét de támogattad. Nem éppen kedves szavak, nem éppen pozitív gondolatok.

Valamit nagyon félreértettél, neked nem kell és nem is kellett felelősséget vállalni senki főleg nem az én tetteimért!Magadtól jöttél ide szemetelni a kérdésem alá.

Nem várok tőled csodát, csak annyit hagyj békén, és ezt a témát is.

2015. dec. 14. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!