Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek hogy zajlott a spontán...

Nektek hogy zajlott a spontán vetélés?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült hogy elhalt a baba nagyjából 6 hetes korában. Karácsony előtt megbeszeltuk a dokival, hogy a karácsonyt megvárjuk, ha addig nem indul be spontán, akkor műtét. 24.-én elkezdtem barnázni, kicsit vérezni, de mint egy sima menstruáció. Ma viszont nagyon durván elkezdődött, hatalmas darabok, nagyon erős vérzés....:( kinél meddig tartott ez az állapot? Nagyjából 2 órája képtelen vagyok felállni a WC-ről, és úgy érzem sosem lesz vége...akinek volt már hasonló tapasztalata kérlek írja le, mert nagyon félek:(

Előre is koszonom, es kellemes ünnepeket mindenkinek!


2015. dec. 26. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, kérdező! akkor most sok pihi (jól is jön a két ünnep közötti szünet) és 3 hónap múlva sikeres újabb terhességed lesz, meglátod!:)


(Ha közben van kedvetek és időtök, pár vizsgálatot csináltassatok meg, hátha kiderül a vetélés oka, amennyiben volt anyai oka a dolognak. Nálam volt, így a mi kivizsgálásunk megérte.)


28hkm

2015. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, most már jöhet a pihi része, 6 után mehetek is haza. Hálistennek a vérzés szinte minimális,a nagyon gyenge menstruációs napokhoz hasonló.. Így visszagondolva, amennyire féltem a műtéttől, annyira nem volt vészes. Nem fájt semmim műtét után sem. A nővérek is nagyon rendesek voltak, bár a hajnal 4 órai tusolást én egy picit későbbre tettem volna, de ez a legkevesebb:)

Kicsit most megnyugodott a kis lelkem, hogy ezen is túl vagyok, mert a tegnap konkrétan egy rémálom volt.

Annyi kérdésem lenne, hogy mielőtt hazaengednek, gondolom megvizsgálnak. Az mennyire fog fájni? Vagy mire számítsak? Mert mostmar csak ettol parázok :(

2015. dec. 27. 13:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Ötször volt részem benne, egyszer sem vizsgáltak utána. Jó esetben Rákérdezek a vérzés mennyiségére.
2015. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem egy nővért én is, mondta hogy semmi vizsgálat nem lesz, majd kontroll miatt keressem fel a sajat dokimat. Bár nem gondoltam volna hogy egy műtét utan csak igy elengednek..de gondolom ilyenkor nem jó megbolygatni a dolgokat.
2015. dec. 27. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!