Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pénteken leállitott doki az...

Pénteken leállitott doki az ultrogestonrol mivel nem fejlodott a baba. Vab eselyem hogy termeszetes uton tavozik?

Figyelt kérdés
Szerdaig kaptam haladekot, ha nem jon meg akkor mutet;(Màsnak sikerult a gyogyszer leallasa utan?Esetleg van vmilyen tanàcs hozzà?koszonom!

2016. jan. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Bár azt nem írod, hány hetes vagy. Hány hetes a terhességed?


Az utro egyébként hátráltatja a vetélést, ha nem progeszteronhiány miatt vérzel vagy van más tüneted. (Nekem nem amiatt volt.)


Nekem 9 hetes terhesen lett egy 1,7 mm-es embrióm, de nem volt szívdobogása, előtte csak petezsák volt. A vérzéskor már nem szedtem Utrogestant a dokim tanácsára, a vérzés elkezdődése és a kilökődés között 2 nap telt el. Nem mondom, hogy nem fájt, de sokkal humánusabb volt, mintha kórházban lettem volna. Legalábbis nekem.


Nagyon rendes az orvosod, hogy adott neked haladékot, és nem szeretne egyből műteni, kevés ilyen orvos van!


Nekem egyébként, mivel nem kellett műteni, a kivizsgálások pont belefértek a 2 hónapba, amíg nem fogant meg az újabb baba. A műtét után meg nem szabad azonnal próbálkozni, nekem így lehetett.

2016. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6 hetesen volt szivdobogasa, most a 7 heten vissza kellett menni de mar nem dobogott a kis szivecskeje;(sajnos meg semmi jelet nem erzem hogy megjonne, nem gorcsolok meg semmi;( nem tudom mit lehetne mert en sem szeretnek mutetet pont amiatt amit irtal!elmegyunk setalni hatha a mozgas segit;(koszi a gyors valaszt!
2016. jan. 10. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Forró fürdő és a vörösbor is vérbőséget okoz, beindíthatják a vérzést, ezt is megpróbálhatod, hátha megúszod a műtétet... Sajnálom :(
2016. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem távozott:( 2 hetet engedett a doki, most pénteken megműtött :(((( uh várni kell, nem hiszem h 3 hónapot fogok várni... 2 ciklust azt igen
2016. jan. 25. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
4: nagyon sajnálom. nekem azt mondta a dokim, hogy a 3 hónap azért is jó, mert ugye a vizsgálatokat az emberek szeretik ma már egy vetélés után is megcsinálni (mi is ezt tettük) és a méhnyálkahártya is általában akkora jön helyre. Ha nektek belefér a 2 hónapba a kivizsgálás, akkor nyugodtan lehet utána már próbálkozni!
2016. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi 6x egy bogre palastfu tea segit a mehet kiuriteni veteles utan ill szules utan
2016. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!elkezdtem viszketni hüvelynél szerintem elkaptam vmit.szerintetek szabad kupot hasznalni? Canestennel kenegetem
2016. jan. 28. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
7: nem vennék semmit csak úgy a gyógyszertárban, főleg ilyen érzékeny időszakban, szóval szerintem inkább orvoshoz menj el, aki felír valamit, ha úgy gondolja.:)
2016. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!