Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges, hogy a terhesség...

Lehetséges, hogy a terhesség első heteiben lassabban fejlődjön a pocaklakó? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Keresgéltem, mielőtt írtam volna, de azt hiszem ebben a témában minden eset egyedi. szóval...

A tegnapi napon voltam nőgyógyásznál, ahol felmerült a missed ab. gyanúja.

Kicsivel több, mint 9 hónapja született meg a kislányom, akit 1 héttel ezelőttig szoptattam. Utolsó vérzésem február 5-én volt, ezután 28-a környékén éreztem peteérés tüneteit. Március 21-én voltam először nőgyógyásznál, ahol 5,7 mm-es petezsák szerű képletet láttak, endometrium vastagsága 17 mm volt. Pontosan 2 hét múlva mentem vissza kontrollra. Ekkor 26 mm-es petezsákot és 5 mm-es szikhólyagot látott az orvos, szívműködés egyértelműen nem igazolható. Beutalt a legközelebbi kórházba, hogy jobb uh készülékkel is megvizsgáljanak (a helyi sztk géphez nincs doppler). Szóban a lelethez annyit tett hozzá, hogy a 2 hét alatt többet kellett volna nőnie a pocaklakónak, és látnia kellene már az embriót.

Szerintetek merjek még reménykedni, vagy szinte biztos, hogy elhalt terhességről van szó? Lehetséges, hogy a hormonrendszerem nem áll még készen egy második baba kihordására? Esetleg a szoptatás befolyásolta ezt?

Bocsi a sok információért, de gondolom ezek fontosak a kérdés megválaszolásához.



2016. ápr. 5. 09:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ma a doki nekem azt mondta +/- 8nap belefer ilyenkor, de mindig a verzes alapjan kell szamolni!
2016. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Igen, de a szülés óta még nem rendszereződtek a ciklusaim. Volt, hogy 28 napos volt, de előfordult 44 nap is. Viszont ugyanúgy a szülés óta érzem azt is, hogy mikor van peteérésem, és esetemben szerintem erre a dátumra jobban lehet építeni, mint a vérzés első napjára.

A 8 nap nekem úgy kedvezne, ha a peteérés-2héttől számolnám:(

2016. ápr. 6. 09:02
 13/37 A kérdező kommentje:

Továbbra sem látnak szívműködést... Petezsák 36 mm szabályos,szikhólyag 4,9 mm

Hétfőre visszahívtak, de minek?!

2016. ápr. 6. 13:17
 14/37 anonim ***** válasza:
:( Ezen felül mit mondtak? Lehet még reménykedni egy picit? <3
2016. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, hogy ha hétfőn sem zakatol a szív, akkor biztos, hogy nem él.
2016. ápr. 6. 16:11
 16/37 anonim ***** válasza:
:-( nagyon szorítok!!!!
2016. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szoritok, majd irj legyszi hogy mi lett!!!
2016. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Na mi lett???????
2016. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Én már nem tudom mit gondoljak... Csütörtökön újabb uh vizsgálat.

A mai leletem: Petezsák: 40 mm, szikhólyag: 7 mm, crl: 2 mm (amikor mondtam, hogy legutóbb még nem volt embrió, akkor azt mondta, hogy olyan pici, hogy lehet optikai csalódás is), bradicard sejthető ("mintha gyenge pulzálás lenne).

Ilyenkor mi van? Él? És ha él is, nem baj az, ha ilyen sokára indul meg a szívműködés?

2016. ápr. 11. 13:52
 20/37 anonim ***** válasza:
A szikholyag nekem kicsit angynak tunik, ami lehet nem jelent jot, meg ha el is...:( kivanom, hogy csutortokon pozitiv hireket kapj!
2016. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!