Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges, hogy a terhesség...

Lehetséges, hogy a terhesség első heteiben lassabban fejlődjön a pocaklakó? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Keresgéltem, mielőtt írtam volna, de azt hiszem ebben a témában minden eset egyedi. szóval...

A tegnapi napon voltam nőgyógyásznál, ahol felmerült a missed ab. gyanúja.

Kicsivel több, mint 9 hónapja született meg a kislányom, akit 1 héttel ezelőttig szoptattam. Utolsó vérzésem február 5-én volt, ezután 28-a környékén éreztem peteérés tüneteit. Március 21-én voltam először nőgyógyásznál, ahol 5,7 mm-es petezsák szerű képletet láttak, endometrium vastagsága 17 mm volt. Pontosan 2 hét múlva mentem vissza kontrollra. Ekkor 26 mm-es petezsákot és 5 mm-es szikhólyagot látott az orvos, szívműködés egyértelműen nem igazolható. Beutalt a legközelebbi kórházba, hogy jobb uh készülékkel is megvizsgáljanak (a helyi sztk géphez nincs doppler). Szóban a lelethez annyit tett hozzá, hogy a 2 hét alatt többet kellett volna nőnie a pocaklakónak, és látnia kellene már az embriót.

Szerintetek merjek még reménykedni, vagy szinte biztos, hogy elhalt terhességről van szó? Lehetséges, hogy a hormonrendszerem nem áll még készen egy második baba kihordására? Esetleg a szoptatás befolyásolta ezt?

Bocsi a sok információért, de gondolom ezek fontosak a kérdés megválaszolásához.



2016. ápr. 5. 09:08
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már elengedni könnyebb lenne... Ha a pocakban lévő picur még él is, szülésig rettegnék attól, hogy baj lesz vele. Csúnyán hangzik, de úgy érzem rabolják az időnket :/
2016. ápr. 11. 21:28
 22/37 anonim ***** válasza:
Kitartást és sok erőt kívánok!! Nagyon szorítok!!!
2016. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Újabb helyzetjelentés:

Petezsák: 39 mm, szikhólyag: 4,8 mm és 3,6 mm. Utóbbinál szívműködés sejthető.

Először azt hitte ikrek voltak, de valószínűleg időközben volt peteérésem és létrejött egy újabb terhesség.

2016. ápr. 14. 13:54
 24/37 anonim ***** válasza:
Aztamindenit... hát mostmár nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra! :) Nagyon drukkolok nektek!!!!!
2016. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Az most jutott eszembe, hogy ha ez 2 külön petét megtermékenyített terhesség, akkor nem 2 petezsák kellene legyen? Már nem is értem mi történik velem...
2016. ápr. 14. 19:22
 26/37 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok, 10mm-es petezsák. Embriót nem lát a doki, azt mondja nem tudja miért, hiszem a múlt héthez képest nőtt, akkor 6 mm-es volt. Nem tudom mi van, mi lesz....
2016. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

szikhólyag nincs? :( az a baj, hogy a témában csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni. A kislányom 6 hetes lelete: Petezsák: 25 mm, Szikhólyag: 4 mm, CRL: 3,7 mm.

De ez ne keserítsen el! Látod, az én helyzetem is bonyolódik, már többször fel is adtam, de még mindig van egy pici remény. Szurkolok neked!

2016. ápr. 14. 20:19
 28/37 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy köszi. Drukkolok nektek is nagyon!
2016. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek drukkolok!!!! Kedves kérdező, mikor kell visszamenned legközelebb?
2016. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hétfőn 1-re megyek. nehéz lesz addig kibírni... :) nem tudom, hogy merjek-e remélni? Vagy hogy egyáltalán mit gondoljak? Mi történik?
2016. ápr. 14. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!