Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges, hogy a terhesség...

Lehetséges, hogy a terhesség első heteiben lassabban fejlődjön a pocaklakó? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Keresgéltem, mielőtt írtam volna, de azt hiszem ebben a témában minden eset egyedi. szóval...

A tegnapi napon voltam nőgyógyásznál, ahol felmerült a missed ab. gyanúja.

Kicsivel több, mint 9 hónapja született meg a kislányom, akit 1 héttel ezelőttig szoptattam. Utolsó vérzésem február 5-én volt, ezután 28-a környékén éreztem peteérés tüneteit. Március 21-én voltam először nőgyógyásznál, ahol 5,7 mm-es petezsák szerű képletet láttak, endometrium vastagsága 17 mm volt. Pontosan 2 hét múlva mentem vissza kontrollra. Ekkor 26 mm-es petezsákot és 5 mm-es szikhólyagot látott az orvos, szívműködés egyértelműen nem igazolható. Beutalt a legközelebbi kórházba, hogy jobb uh készülékkel is megvizsgáljanak (a helyi sztk géphez nincs doppler). Szóban a lelethez annyit tett hozzá, hogy a 2 hét alatt többet kellett volna nőnie a pocaklakónak, és látnia kellene már az embriót.

Szerintetek merjek még reménykedni, vagy szinte biztos, hogy elhalt terhességről van szó? Lehetséges, hogy a hormonrendszerem nem áll még készen egy második baba kihordására? Esetleg a szoptatás befolyásolta ezt?

Bocsi a sok információért, de gondolom ezek fontosak a kérdés megválaszolásához.



2016. ápr. 5. 09:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Lehet tudni mi lett?
2016. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyünk kontrollra. Én most úgy gondolom, hogy mivel az egyik szikhólyag 4,8-5 mm változatlanul már 2 hete, ezért ő valószínűleg nem él. A másik szikhólyag, ami időközben jelent meg ad okot a reménykedésre. Csak most már rettegek attól, hogy mindkettőt elveszítjük.


(Ja meg az utolsó előtti leletemen szerintem azért volt 7 mm a szikhólyag, mert a kettő fedhette egymást és ezért nagyobbnak látta az orvos. De lehet butaságot írok :$)

2016. ápr. 16. 18:50
 33/37 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mik vannak..majd írj,ha van valami,izgulok értetek,csuriban mindenem 
2016. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Fogok jelentkezni. Nagyon félek, hogy mindkét babó elmegy :/ vagy hogy valami tévedés van...

Már a normális emésztéssel járó mocorgások-kordulások is rettegéssel töltenek el, folyamatosan figyelem magam, hogy "ugye nem görcsölök be?". Pedig tudom, hogy ezt a figyelmet a kislányomnak kellene szenteljem :(

2016. ápr. 18. 09:39
 35/37 A kérdező kommentje:
Egypetéjűek voltak. Pénteken műtét.
2016. ápr. 18. 13:32
 36/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom... :(
2016. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ooo nagyon sajnálom :-(
2016. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!